GORDANA II Krásná je Neapol...

GORDANA II  Krásná je Neapol... https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128532/bmid_gordana-ii-krasna-je-neapol-2zV-128532.jpeg 5 15 2

Gordana série

Velká hra o moc a následnictví na trůně, kterou choť krále Matyáše Korvína Beatrice Aragonská rozehrála na konci prvního dílu rozsáhlého historického románu Gordana, pokračuje a vrcholí v díle druhém. Děj se přenáší ze záhřebského Griče do Neapole, ovládané v závěru 15. století všeho schopným králem Ferrantem, Beatričiným otcem. Jenže Beatričin ďábelský záměr učinit z Gordany matku syna, jejž by mohla podvrhnout jako vlastní dítě, a tudíž legitimního dědice trůnu, ztroskotá. Beatrice se tedy rozhodne vnutit jako následnice Matyášova trůnu sama. Do svých úkladů znovu zaplete Gordanu, když z ní učiní oběť nelítostného vydírání...... celý text

Literatura světová Historické romány
Vydáno: ,

Gordana , 1988

dobrman2
31.01.2016

Chtel bych mit aspoň 16 dilu kde se daji sehnat? dekuji dobrman.indian@seznam.cz

dezlik
28.10.2012

Gordana je serie vydaná ve Slovenském jazyce ve 25 dílech ,mi se podařilo zatím sehnat do čísla XVI a doufám že se mi podaří sehnat zbytek abych tuto serii vůbec dočetla,patří mezi mé neoblíbenější knihy a zároveň nejoblíbenější spisovatelku.Tyto historické knihy jednoduše zbožňuji.