Globální sexuální revoluce

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Publikace analyzuje současnou situaci a příčiny útoků na tradiční rodinu a celou společnost. Knihu by si měli přečíst učitelé, politici, kněží a každý, kdo chce znát jasnou argumentaci v oblasti rodinné etiky, objasňující nebezpečí gender ideologie a homosexualismu. Kniha paní Kuby se snaží otevírat lidem oči, aby viděli a pochopili dnešní vývoj společnosti. Globální sexuální revoluce je tu poprvé představena v souvislostech: myšlenkoví průkopníci od dob Francouzské revoluce, obrat od feminismu k gender-ideologii, strategické globální prosazení gender-ideologie v prostředí OSN, EU a národních vlád. Politické znásilnění jazyka, epidemické rozšíření pornografie, zrušení všech morálních norem. Platí to, o čem hovoří podtitul knihy: všechno se nabízí jako svoboda, přitom ale vede k jejímu zničení.“ Kniha popisuje současnou kulturní revoluci a společenské změny. Ukazuje slepou uličku, do které se dostává naše dnešní společnost a hledá východisko z ní....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203772/big_globalni-sexualni-revoluce-Jwo-203772.jpg 3.827
Žánr:
Literatura naučná, Sociologie, společnost

Vydáno: , Kartuziánské nakladatelství
Originální název:

Die globale sexuelle Revolution, Zerstörung der Freiheit im Namen der Freiheit, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Globální sexuální revoluce

Starmoon
18.12.2020

Je to tak alebo nie je? Majú pravdu Kuby, Kuffa, Aliancia pre rodinu? Je autorka dostatočne fundovaná a jej dielo akademicky hodnoverné? Pracuje s faktami odborne? Je táto kniha potrebným zrkadlom alebo demagógiou?

Čas nám dá odpoveď na podobné otázky; u mňa sú zatiaľ vyriešené tak, že knihu i jej autorku beriem celkom vážne, a to napriek humbuku a lynču, ktorý sa na ňu a jej podobným v niektorých kruhoch zniesol.

Losin
07.07.2018

Nevím, co si mám myslet, člověk když to čte tak se mu moc nechce věřit co zde čte.


-neuvedu-
04.07.2018

Jako křesťana musím říci, že mě kniha velmi lákala a také velmi zklamala. Velice odfláknutá kniha. Z akademického hlediska tristní práce se zdroji. Autorka podsouvá čtenáři nějaká stanoviska, která nevysvětluje blíž, neuvádí zdroje a jednostranně si zdroje vybírá. Když zmiňuje nedobrovolnou sterilizaci 300 tis. žen v Peru opět bez zdrojů; když jsou studenti tlačeni do psaní prací v genderově korektním jazyku - opět se nedozvíte podrobnosti, je to jakási univerzita X planety Z; Třetí pohlaví v Německu - autorka uvádí, že to je pouze snaha vyhovět 8 tis. lidí. Ale když sem si dohledal odborné zdroje: uvádějí poměr zdravě narozených a lidí s takovouto vadou genitálií 1:300. Což na 88 milionové Německo znamená 266 tis. lidí s tímto problémem! Chápu, že odborné odhady se tedy pohybují mezi 8 tis. a 266 tis. (Německo) Je podivné, že si autorka vybere pro svá tvrzení záměrně nízké číslo... selektivní, kusé info však je v celé knize... Kniha je mixem dobré vůle, odfláknuté práce a demagogie. Ve 2/3 jsem to zavřel a odmítám to komukoliv doporučit.

Erik77
04.02.2017

Mimoriadne nepohodlná a politicky nekorektná kniha

Kopretina
19.04.2016

Kniha i přes svou obsáhlost a odbornost se čte velmi hladce; napíná čtenáře a posouvá ho v myšlení dál. Jsem překvapena, jak uceleně, jasně a podloženě autorka téma podává a jak závěr vyznívá zcela optimisticky. Určitě se k ní budu vracet.
Citát ze str. 377:
(Člověk) "Potřebuje stabilní, pozitivní identitu. Ta je živena mnoha faktory: přijetím vlastní existence; zakořenením ve vlastní rodině; úctou vůči rodičům a předkům; dobrem, které se člověku předává z generace na generaci a nazývá se tradicí; láskou k vlasti, ke své zemi a její specifické kultuře; pozitivním vědomím vlastní hodnoty, které vzniká tehdy, když dá člověk své talenty a schopnosti do služeb blaha celé společnosti; radostí z pokroků vlastních dětí a - v neposlední řadě - zkušeností, že mě Bůh miluje... Vše, co lidem dodává sílu, je dnes oslabeno."

RyxiraAmyGinger
20.03.2016

Nejsem křesťanka, a proto jsou některé autorčiny názory až příliš extrémní, v mnohém s ní ale naopak plně souhlasím a chápu, jaké zděšení v ní dnešní společnost budí. Bohužel, většina argumentů, které v knize uvádí, vychází právě z křesťanského učení a proto jsou pro diskuzi v rámci dnešní evropské společnosti jen těžko použitelné. Bohužel.

Garik
13.08.2015

Najviac na tejto knihe, okrem odbornosti, obdivujem to, s akou nesmiernou pokorou je napísaná.

Čo sa týka predmetu, pani Záborská to vo svojom predslove vystihla, keď napísala: „Hlavné posolstvo rodovej ideológie znie: neexistujú prírodou vytvorené biologické rozdiely medzi mužmi a ženami, pretože z politického hľadiska žiadne byť nesmú.“