Gillian Andersonová - Akta X : neautorizovaný životopis

Gillian Andersonová - Akta X : neautorizovaný životopis https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130167/gillan-andersonova-akta-x-130167.JPG 2 8 1

Autor podává zajímavé svědectví o životě Gillian Andersonové, která se naridila před třiceti lety v Chicagu. Pro čtenáře je zajímavé zjištění, že Andersonová má ve skutečnosti jen velmi málo společného s Danou Scullyovou a Akt X. Andersonová je pevně přesvědčena o existenci létajících talířů i dalších paranormálních jevů. Dává si vykládat karty. Největším problémem jejího života jsou už od puberty muži.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Talpress

The Anderson Files: The Unauthorized Biography of Gillian Anderson , 1997

Pirkus
05.04.2015 odpad!

Jako fanoušek Akt X jsem se na čtení této knihy velice těšil, i když se jedná o neautorizovaný životopis.

Když jsem však začal číst, cítil jsem se, jako bych četl domácí úkol žáka, který si informace vyhledané na internetu neumí ani řádně seřadit a v jednotlivých údajích skáče o 2 roky sem či tam, až je z toho velký zmatek. A některé pasáže ani nedávají smysl.

Sice jsem se v knize dozvěděl pár (opravdu pár) zajímavých věcí, ale u čtení jsem několikrát usnul (což se mi ještě nikdy nestalo) a dělalo mi problém knihu vůbec dočíst, hodnotím jako odpad.

herečky sci-fi Akta X

Autorovy knížky