Garfield - kilo ke kilu

Garfield - kilo ke kilu https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/1684/garfield-kilo-ke-kilu-1684.jpg 5 61 6

Garfield série

Garfield, tak jak ho známe. Cynický, arogatní, líný, tlustý, ledacos nenávidicí, ale námi vroucně milovaný a obdivovaný.

Kuža007
11.03.2023 5 z 5

Nejdéle sháněný díl, ale stál zato. Další porce Garfieldova skvělého humoru a místy až i cynismu. Nejlepší stripy:
"(cink) - (cink, cink) - (cink, cink, cink) - (cink, cink, cink, cink, cink, cink, cink, cink, cink, cink, cink, cink, cink, cink, cink) - (cink, cink, cink, okolo naštvaných Garfielda a Jona prohopská míček) - (cink, cink, cink, Odie za ním běží) - (cink, cink, Garfield pleskne Jona) Garfield: Ty jsi mu prostě musel dát k Vánocům míček s rolničkou, co?!"
"Jon: To jsem zvědavý, jaká bude v tom cukroví věštba. - Jon: 'Krásná vysoká blondýna změní váš život." - Jon: Jé.; Garfield: Jone, za dveřmi je dvoumetrová ženská s motorovou pilou."
"Garfield: (dívá se na televizi) To vypadá jako Jon. - Moderátor v TV: Dnes se podíváme za chovateli koček, jejichž život je nekonečné utrpení. - Garfield: Jasně, je to Jon."
"(Jon s Garfieldem se dívají na televizi) - (ding-dong) Jon: To musí být pošťák. Dojdu tam. - (Garfield čeká) - Garfield: Jon už je pryč moc dlouho. - Garfield: Počkat! Dnes je neděle! Pošta se v neděli neroznáší!" (běží ven) - Garfield: Ty zrádce! To byla dodávka pizzy!; Jon: Nechával jsem půlku pro tebe, přísahám Garfielde! - (v pozadí Garfield mlátí Jona, dvě děti to komentují) Chlapeček: Divné.; Děvčátko: Vypadá to, že i oranžová kočka znamená neštěstí."

StarPopcorn
14.05.2020 5 z 5

Dakarianna, v podstatě máš pravdu, ale já bych řekl, že i děti ve věku např. 9 let to pochopí (Záleží na výchově) Ale zase máš pravdu v tom, že ten pořad "Garfieldova show" je naprostá konina a shazuje pravou tvář Garfielda, tak jak ji známe z komiksů někam do hlubin :-(

trudoš
31.08.2017 5 z 5

„Psi jsou způsob, kterým nám matka příroda sděluje, že jsme mohli dopadnout hůř.“

Dakarianna
05.11.2016 5 z 5

V dnešní době z Garfielda vyplynul pouze roztomilý kocourek, co rád papá a rád spinká. Zuřím, protože tyto komiky jsou určeny pro dospělé. Ta blbost, Garfieldova show, co čas od času běží v televizi, tomu zrovna nepomáhá. Komiksy jsou plné černého humoru a cynismu. Já to zbožňuji, kolikrát se u toho musíte nahlas smát. Ale tyty komiksy zkrátka nejsou pro malé děti, ať už si dětské časopisy (Mateřídouška,...), co je otiskují, myslí cokoli.

Cella
06.03.2014 5 z 5

Garfield není četbou pro děti, ale pro všechny. Nejúžasnější kocour na světě, s nímž si každý chovatel na světě může ztotožnit svou kočku.

eliska18
08.10.2012 5 z 5

Nádherný vtipný časopis, jako všechny ostatní :)