Garfield a zlý čaroděj

Garfield a zlý čaroděj https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349166/mid_garfield-a-zly-carodej-75A-349166.jpg 4 8 1

Na středověkém trhu, kam Jon vezme Garfielda a Odieho, se přihodí zvláštní věc: Garfield a Odie jsou záhadným způsobem přeneseni zpět v čase a ocitají se v opravdovém středověku! Tam se setkají s Chlupáčem, kocourem ne větším než myš. Kocourek se jim svěří, že ho zaklel zlý kouzelník, který ještě navíc unesl jeho pána, krále Baculáče. Ukazuje se, že dostat se zpátky do přítomnosti nebude vůbec jednoduché. Nejprve bude potřeba vysvobodit krále.... celý text

Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

Garfield and the Wicked Wizard , 2001

broskev28
12.01.2021 4 z 5

Převedení Garfieldova komiksového příběhu do běžného textu mi připadá velice povedené, ale to je možná dáno tím, že já mám raději psané slovo. Takže nejsem schopna odhadnout, nakolik budou spokojení malí čtenáři, kterým je kniha určena.
Nakladatelství CPress mile překvapilo - překlad, korektura, vlastní tisk a obrázky (ač jen v jedné, oranžové barvě), to vše se povedlo. K tomu pevná vazba a velká sleva v levných knihách Apokryf, takže my v knihovně děkujeme za prvního Garfielda. Snad nebude poslední . . .