Anglický špión

Anglický špión https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/276682/mid_anglicky-spion-NKO-276682.jpg 4 111 26

Pätnásta kniha série o legendárnom Gabrielovi Allonovi. Keď pri výbuchu na výletnej jachte zahynie členka britskej kráľovskej rodiny a najslávnejšia žena sveta, riaditeľ MI6 Graham Seymour sa pri pátraní po jej vrahovi obráti s prosbou o pomoc na špičkového agenta Gabriela Allona. Jeho úlohou je nájsť muža, čo má na svedomí vražedné útoky na celom svete...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

The English Spy , 2015

Foks
29.05.2017 4 z 5

Tedy ten konec mi na Silvu přijde trochu odfláklý. V tomto díle se pro mě to charisma Allonových příběhů jaksi vytrácí. Chvílemi jsem se nudil. A doporučil bych vydavateli změnit korektora. Těch chyb a překlepů... Hrůza. Dávám 75%.

Mammoth
27.02.2017 4 z 5

Klasika, na kterou je pravidelný čtenář série a G. Allonem zvyklý. Svižný příběh, nenudí a nechává v napětí až do konce, byť je každému jasné jak to dopadne.

derminator
30.01.2017 5 z 5

Starý dobrý Gabriel Allon zase nezklamal. Kniha je velmi poutavá, napínavá, zajímavá zkrátka vše co od špionážního románu očekávám. Myslím si že v dalších knihách Keller Gabriela nahradí, ale to se nechme překvapit už nyní se těším na další knihu. Autor potvrzuje, že je v současnosti nejlepším autorem špionážních románů. Hlavně umí udělat dobrou zápletku a vrací i příběhy již ze starších knih a tak to mám rád. Za mě jednoznačně dobrá a doporučitelná kniha co si zaslouží 95%.

rodak
15.01.2017 4 z 5

Trochu jsem se ztrácel ale je to stále výborné čtení .Bylo by dobré kdyby někdo znova vydal první díly.Je to téměř nesehnatelné.

Mako123123
26.12.2016 5 z 5

Za poslednú dobu asi najlepšia časť. Hodne tomu pomohla prítomnosť Kellera (pobavenie), potom tá tragédia (smútok) a na konci narodenie dvojičiek (nová nádej).

Selinute
13.11.2016 5 z 5

I tato novinka od Daniela Silvy byla opět velmi dobrá. Mám moc ráda tuto sérii s Gabrielem Allonem a jeho "přítelem" Christopherem Kellerem. Za mě plný počet, jinak ani dát nemůžu.