Fuck(t) drsná veganská kuchařka: 115 receptů

Pod jménem Thug Kitchen se skrývá tak trochu záhadná losangeleská dvojice, která se jednoho dne rozhodla, že se nebude cpát zdravým jídlem sama, ale že k tomu, pokud možno nenásilně, přinutí i své okolí, a posléze i úplně cizí lidi. Však zelenina a vůbec všechno, co se dá nacpat pod pojem „veganská strava“, je skvělý a taky zdravý žrádlo pro všechny lidi, co jim není šumák, co do sebe cpou. Dnes má Thug Kitchen milion přátel na Facebooku a třeba taková Gwyneth Paltrow je z jejich receptů úplně vedle....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/343622/fuck-t-drsna-veganska-kucharka-115--p1f-343622.jpg 4.211

Eat like you give a fuck (2016)

Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno:, Jota

Kniha Fuck(t) drsná veganská kuchařka: 115 receptů

Faidras
07.08.2018

Asi nemám ráda ukecané kuchařky. Všechny ty vtipné prupovídky se po přečtení pár receptů omrzí a člověku se zasteskne po stručném návodu. Nerada trávím mnoho času vařením a už vůbec ne čtením o vaření. Ale ok, pro začínající kuchaře bude každá rada drahá (pro adolescentního vegana je tahle kniha skvělý dárek). Esteticky je kniha super, jen bych ocenila, kdyby byly fotky všech receptů. A k samotným jídlům: většina je inspirovaná mexickou kuchyní a hodně kořeněná, takže nesedne každému. Ovšem nutno ocenit, že autoři příliš nepoužívají všemožné náhražky masa a mléčných výrobků a že vaří vcelku zdravě.

Elisa220
11.05.2018

Kdy se u kuchařky zasmějete... Fakt sranda. Přečetla jsem ji od a do z a pobavily mě dobré hlášky... a recepty jsou dobré. Tohle někoho opravdu bavilo fotit, psát a vymýšlet. Vyplatí se přemýšlet nad tím, co strčíte do útrob za poživatiny. A tady najdete dobré návody, jak snadno a rychle něco ukuchtit a dát vale fastfoodům. Kuchařky si kupuji ráda a tahle je super.

MartinaF
30.08.2017

Kuchařka, která se nepáře s nějakým spisovným jazykem, takže si tu můžete přečíst i nějaké ty vulgarismy. Ale recepty jsou fajn a určitě se k nim budu vracet.

ajla5
30.06.2017

Už se těším na kuchtění.

veganství kuchařské recepty

Autoři knihy