Fuck(t) drsná veganská kuchařka: 115 receptů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pod jménem Thug Kitchen se skrývá tak trochu záhadná losangeleská dvojice, která se jednoho dne rozhodla, že se nebude cpát zdravým jídlem sama, ale že k tomu, pokud možno nenásilně, přinutí i své okolí, a posléze i úplně cizí lidi. Však zelenina a vůbec všechno, co se dá nacpat pod pojem „veganská strava“, je skvělý a taky zdravý žrádlo pro všechny lidi, co jim není šumák, co do sebe cpou. Dnes má Thug Kitchen milion přátel na Facebooku a třeba taková Gwyneth Paltrow je z jejich receptů úplně vedle....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/343622/fuck-t-drsna-veganska-kucharka-115--p1f-343622.jpg 4.211
Orig. název:

Eat like you give a fuck (2016)

Žánr:
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno:, Jota
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Fuck(t) drsná veganská kuchařka: 115 receptů

Přidat komentář
Faidras
07.08.2018

Asi nemám ráda ukecané kuchařky. Všechny ty vtipné prupovídky se po přečtení pár receptů omrzí a člověku se zasteskne po stručném návodu. Nerada trávím mnoho času vařením a už vůbec ne čtením o vaření. Ale ok, pro začínající kuchaře bude každá rada drahá (pro adolescentního vegana je tahle kniha skvělý dárek). Esteticky je kniha super, jen bych ocenila, kdyby byly fotky všech receptů. A k samotným jídlům: většina je inspirovaná mexickou kuchyní a hodně kořeněná, takže nesedne každému. Ovšem nutno ocenit, že autoři příliš nepoužívají všemožné náhražky masa a mléčných výrobků a že vaří vcelku zdravě.

Elisa220
11.05.2018

Kdy se u kuchařky zasmějete... Fakt sranda. Přečetla jsem ji od a do z a pobavily mě dobré hlášky... a recepty jsou dobré. Tohle někoho opravdu bavilo fotit, psát a vymýšlet. Vyplatí se přemýšlet nad tím, co strčíte do útrob za poživatiny. A tady najdete dobré návody, jak snadno a rychle něco ukuchtit a dát vale fastfoodům. Kuchařky si kupuji ráda a tahle je super.

MartinaF
30.08.2017

Kuchařka, která se nepáře s nějakým spisovným jazykem, takže si tu můžete přečíst i nějaké ty vulgarismy. Ale recepty jsou fajn a určitě se k nim budu vracet.

ajla5
30.06.2017

Už se těším na kuchtění.

Štítky

veganství kuchařské recepty

Autoři knihy

Matt Holloway

Matt Holloway
americká

Michelle Davis

Michelle Davis
americká

Kniha Fuck(t) drsná veganská kuchařka: 115 receptů je:

v Přečtených13x
v Čtenářské výzvě3x
v Knihotéce5x
v Chystám se číst8x
v Chci si koupit8x