Série

Série https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111231/serie-111231.jpg 4 103 103

Frank Quinn série

Měla v ústech roubík, byla sadisticky zneuctěna, umučena. A vrah dal najevo, že hodlá ve svém hrůzném počínání pokračovat. V takové situaci potlačí hrdost i ambiciózní důstojník newyorské policie a přivolá k vyšetřování soukromého detektiva Franka Quinna. Quinn dříve pracoval na oddělení vražd, takže podobně zmasakrovaných obětí už viděl celou řadu. Tentokrát je to však jiné: tuto dívku znal, kdysi jí zachránil život. Ale nejen z tohoto důvodu cítí Quinn nebývalé znepokojení. Zatímco zavražděných žen přibývá, Quinn a jeho tým se marně snaží rozluštit podivný klíč, který pachatel užívá při volbě svých obětí. Jaký význam má pro jeho chorou mysl onen děsivý rituál, který vraždy provází? A jaký vražedný nástroj vlastně používá? K nalezení odpovědí bude muset Quinn využít veškeré své zkušenosti a um. Možná se až doposud domníval, že ho už nemůže nic překvapit. Tato vražedná série ho přesvědčí, že se mýlil…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Serial , 2010

ThomasRuhe
21.12.2015 4 z 5

Teď čerstvě po dočtení této knihy jsou mé pocity trochu rozporuplné.Tři čtvrtiny knihy jsou v pohodě, Quinn pátrá po sériovém vrahovi, který je dost sadistický a celkem chytrý. K tomu je zde ještě jedna dějová linka z minulosti, která nakonec do příběhu pěkně zapadne.
Ovšem ten závěr...jasně, je logický, důkazně vysvětlený, ale přesto je pro mě nejslabší částí příběhu.Rozumím tomu co se stalo, ale čekal jsem ,že závěrem bude kniha gradovat a to se tak úplně nesplnilo.
Přesto je to další Lutzův kvalitní detektivní thriller.Dávám 80%.

gama
27.09.2015 5 z 5

Výborná kniha, četla jsem jedním dechem. Neočekávaný konec a napětí!!!
Tohoto autora ráda čtu!

luci75
25.11.2014 5 z 5

Moje první kniha od Lutze a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Kniha má spád, žádné zbytečné okecávačky a popisy. Nejvíce se mi líbilo postupné setkávání s vrahem, a hlavně to že jsem do poslední chvíle nevěděla o koho jde. Rozhodně nic pro slabé povahy :)

Trina1
03.07.2014 5 z 5

Opět perfektní, ale taky dost drsná detektivka. Pearliny občasné hlášky neměly chybu :).

Patapuf
30.12.2013 4 z 5

I když podle Lutze není v New Yourku nic tak všedního jako jsou sériový vrazi, tak přeci jenom má to čtení pokaždé něco do sebe :)

Ireth
19.08.2013 4 z 5

Do knížky jsem se celkem dlouho nemohla začíst a popravdě po některých drsnějších pasážích jsem musela knížku odložit. Ale i tak bych ji určitě doporučila.. :)

šipek
12.05.2013 5 z 5

docela drsná kriminálka

Lucik666
26.04.2013 5 z 5

Skvělá kniha. Četla jsem ji jedním dechem.

čef
31.03.2013 4 z 5

Vcelku slušně napsaná detektivka. Bohužel některé vedlejší motivy mi přišly nepochopitelné a nadbytečné. Ocenil bych spíše větší spád.

Jajulle
14.08.2012 5 z 5

Lutz opět nezklamal, jeho knihy už se zdají tak podobné, ovšem opak je pravdou. Už začátek čtenáře upoutá, že se doslova od knihy nemůže odtrhnout. Jen tak dál Johne :)

Luca287
30.03.2012 5 z 5

Naprosto vynikající strhující detektivka... ovšem pro silné povahy... ostatně na takové jsme u Lutze zvyklí.... :-))) přečteno jedním dechem, komisař Quinn prostě boduje... i když ten závěr... každopádně super, mohu jen doporučit

detektivní a krimi romány thrillery

John Lutz
americká, 1939 - 2021