Frajeři jsou na draka

Frajeři jsou na draka https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/2058/mid_frajeri-jsou-na-draka-8QR-2058.jpg 3 34 34

Na letní tábor k rybníku Louže přijíždí kromě spousty natěšených dětí i poněkud neochotně šestnáctiletá Linda, dcera vedoucího tábora, zkušená instruktorka Míša a vysokoškolák Filip. Mezi nimi to v bezstarostném prázdninovém prostředí brzy zajiskří a začíná se rýsovat milostný trojúhelník, v němž si nejsme jisti, co je pouhým chvilkovým rozmarem, co skutečným citem a co pouhým vzdorem. A nakonec se samozřejmě také dozvíme, že "frajeři jsou na draka"...... celý text

JancaMia
16.11.2019 3 z 5

Prvotina od dcery Lenky Lanczové, poměrně povedené a zábavné ale pár chyb by se tam našlo .

Jája92
03.02.2018 3 z 5

Docela fajn knížka.

reccal
10.02.2014 3 z 5

Retrospektivou do svých pubertálních let musím uznat, že to není špatný počin. Vyprávění v pohledu několika osob je rozhodně zajímavé.

KatChiss
24.01.2012 5 z 5

Tuhle knížka je vážně skvělá. Vzala jsem jí včera do ruky nějak na večer a četla ji jedním dechem. Nemohla jsem přestat. Byla jsem do ní tak zabraná, že jsem ani nevnímala okolní svět. No, dočetla jsem ji v půl druhé ráno xD protože mě rodiče vytáhli a musela jsem se s nima koukat na telku.