Fotografie 2.0

Fotografie 2.0 https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455732/bmid_fotografie-2-0-KQd-455732.jpg 5 2 2

Kniha je určená fotografům lidí, kteří chtějí získat ucelené a komplexní znalosti jednotlivých fotografických disciplín. Nevěnuje se úplným základům (ovládání aparátu, ISO, clona, čas). Ocení jí zvlášť kolegové kteří už zjistili, že opravdu skvělé fotky nevznikají náhodou, ale jsou výsledkem pečlivé přípravy a precizního provedení. Kniha vás provede všemi disciplínami a informacemi, které byste jako fotografové měli ovládat a dá vám solidní základ pro vlastní tvorbu.... celý text

wllada
04.01.2022 5 z 5

Skvělá kniha o celém procesu focení. Od nápadu k realizaci. Od plánování, přes produkci, svícení, kompozici až po retuši. Autor popisuje své zkušenosti a praxi ve fotografii. Za mě jsou veškeré poznatky velkým přínosem. Málokdo se se svými postupy podělí jako Standa Petera. A koho nebude bavit text, toho budou určitě v knize bavit fotografie (i díky velkému formátu knihy). Za mě první knížka o focení, která mě bavila od začátku do konce.

Ashi
15.04.2021 4 z 5

Druhá verze knihy. Liší se fotografiemi a několika přidanými pasážemi. Obě verze jsem si listovala najednou a rozdíl je opravdu pouze v přidaných kapitolách cca 40 stránek z 250. prvních 200 stran se tak liší jen občasným použitím jiné fotografie jako ilustrace. Bohužel formát testu stále není zarovnán a zůstává nepřehledný.

2020  90%Fotografie 2.0
2019  100%Fotografie (praktický manuál)
2019  80%Příběhy

Kniha Fotografie 2.0 je v