Fotbal plný hříchů

Fotbal plný hříchů https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211260/mid_fotbal-plny-hrichu-KjH-211260.jpg 4 9 3

Tato kniha seznamuje se všemi poválečnými předsedy fotbalové disciplinární komise a s jejich největšími případy,umožňuje nahlédnout do fotbalové soudní síně.

RoBertino27
15.03.2021 4 z 5

S odstupem popsané maléry československého a českého fotbalu, od těch notoricky známých (emigrace dvojice Kubík-Knoflíček) až po téměř zapomenuté, se v roce 2021 po pádu korupčního impéria páně Berbra jeví spíš jako říkanka pro děti na dobrou noc. Nicméně ukazuje, jak měla nejpopulárnější hra na světě složitou cestu nejen v socialistickém, ale i takzvaně svobodném prostředí - určitým bonusem jsou i profily předsedů disciplinární komise a jejich vzpomínky.

Luigi1
17.10.2020 5 z 5

Zde jsou řešeny disciplinární přestupky,které měli mít na paměti nejen fotbalisté nebo funkcionáři,ale jak je vidět ani po tolika letach se nic nezmněnilo kromně stoupající agresivity a propletení množství peněz které končí kdo ví kde.Je to smutné,ale láska ke sportu je řešena víši odměny.Kde jsou ty časy kdy jsme si mysleli,že jsme profíci když nám zaplatili párek a limonádu.

jprst
03.07.2019 4 z 5

Toto nahlédnutí do fotbalové soudní síně mne jen utvrdilo o skutečnosti, že v zákulisí českého fotbalu byl smysl pro fair play spíše okrajovou záležitostí. A domnívat se, že se s postupem času až do současnosti stav změnil, je asi dost naivní.

fotbal, kopaná

Autoři knihy

Karel Felt
česká, 1957
Ladislav Ježek
česká, 1947 - 2004

Kniha Fotbal plný hříchů je v