Florentýna a kouzelná kniha

Představte si, že vstoupíte do příběhu své oblíbené knížky a fantazie a realita splynou. Florentýně se něco podobného přihodí. Ve starobylém knihkupectví se začte do knihy, která jí vrátí štěstí. Však bylo načase! Po smrti maminky Florentýna nemůže uvěřit, že za temnými mraky svého smutku ještě někdy uvidí slunce. 1. kapitola Florentýna Tréglová 2. kapitola Noční rozhovor 3. kapitola Všude samá krev 4. kapitola Hodina zeměpisu 5. kapitola Trocha povídání o slečně Lavasseurové 6. kapitola Co všechno se dělo při večeři 7. kapitola Na trhu ve městě 8. kapitola Knihkupectví pana Kořínka 9. kapitola Florentýna dostane knihu 10. kapitola Chvíle na moři 11. kapitola Pan Kořínek zachraňuje situaci 12. kapitola Hledá...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/368646/florentyna-a-kouzelna-kniha-G4a-368646.jpg 3.97
Pro děti a mládež
Vydáno · Bambook

Kniha Florentýna a kouzelná kniha

Kolina
17.07.2018

I když už patřím do věkové kategorie 40, občas si přečtu nějakou dětskou knihu, román... musí mě upoutat hlavně v knihkupectví, abych si ho tedy koupila.... Tato útlá knížečka mě upoutala něžnou kresbou na obálce a pěkným grafickým zpracováním, listy jsou růžové, připomínalo mi to nějaký jahodový sorbet nebo zmrzku :-) Pro holky věkové kategorie, pro které je určena, tedy myslím úplně super. Začetla jsem se.... a světe div se, fakt to bylo hezký! Příběh pěkně vymyšlený, sama sebe jsem nejednou přistihla, že si při čtení říkám "jé, to bych taky chtěla, dostat se do nějaké knížky a ještě líp k moři"... Knížka mě fakt potěšila a pohladila po duši, vzpomněla jsem si na své dětství a babičku, která vypadala jako ta kuchařka.

Heyhey
06.03.2018

Nádherná kniha pro děvčata od osmi do dvanácti. Pomalá, milá, vlídná ... a krásně výtvarně provedená.

KatkaSmr
01.03.2018

Knihu jsem koupila nemocné dceři (12 let) ,aby se doma tolik nenudila. Přečetla ji během dvou dnů a byla tak nadšená, že jsem se rozhodla si jí také přečíst. Musím říct, že něco tak hezkého, něžného a laskavého jsem dlouho nečetla! Byly tam pasáže, kdy jsem měla dojetím slzy v očích.... krásný příběh, moc pěkně vyprávěný, s pochopením pro dětský svět a dětskou duši.
Takže za sebe a dceru mohu jen a jen doporučit!

Iva Gecková
česká

všechny knihy autora

Kniha Florentýna a kouzelná kniha je v