Nalezená v tobě

Nalezená v tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293240/bmid_nalezena-v-tobe-A6t-293240.jpg 4 284 32

Fixed / Zavislí série

Alayna Withersová doteď znala jen jediný typ vztahu, a ten obvykle končíval její pádem do spirály pronásledování a závislosti. Poté, co jí Hudson Pierce otevřel své srdce a dokázal jí, že milovat jde i jinak, rozhodla se odstranit poslední bariéry a odevzdat se mu. Cítí, že zničení téhle lásky by znamenalo její konec. Jenže nejen ona, ale i Hudson má svá tajemství. Minulost je vtahuje do sítí nedůvěry a Alayna se obrací na jedinou osobu, která Hudsona zná nejlépe – na Celii, kterou si kdysi měl vzít. O Hudsonovi se od ní ale dozví víc, než si kdy přála vědět.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Found in You , 2013

SilviaKovacikov
24.11.2017 5 z 5

Aj táto druhá časť sa mi páčila rovnako ako prvá. Teším sa na ďalšiu. :)

Amitiel76
12.11.2017 5 z 5

Musím říct, že tento druhý díl byl ještě daleko lepší než první. Děj byl pestřejší, zajímavější, a od knížky se nedalo odtrhnout. A ožehavé téma stalkingu, ještě v žádné knize popsané nebylo. Pro mě novinka.... Autorka skvěle vystihla jak se tento problém odrazil v životě hlavní hrdinky. Jak ovlivnil její myšlení, a jednání. A to takovým způsobem, že se člověk dokázal naprosto přesně vžít do jejích pocitů, a chování. A od samého počátku ji fandil. A její vztah s Hudsonem? Uf....romantika, úžasný sex, budování vzájemné důvěry a současně vypořádání se s temnou minulostí jejich obsesí.... Ale jelikož Hudson je klaďák a supermuž v každém ohledu, je již dopředu jisté, že to oba zvládnou.
Už se těším na třetí díl :-)

bafuskyBaf
18.10.2017 5 z 5

Druhý díl skvělé série..:-) za mě super...:-)

jolca-jolly0953
17.10.2017 5 z 5

Zajímavé.... Tento díl dokonce trošku "detektivní". Jsem zvědavá, co se dozvím v tom posledním.

ardeas
19.05.2017 3 z 5

V pokračovaní som uzrela celú pravdu, napriek tomu som si prečítala aj tretí diel, ale už od polky tejto som žiaľ vedela, ako to skončí.

veronika9143
09.02.2017 5 z 5

Kniha opět splnila svůj účel a dokonce si myslím, že byla lepší jak první díl. Doufám, že závěrečný díl, bude stejně dobrý jsem zvědavá co se dozvím o Hudsonovi. Pořád ještě zůstává záhadou.

alnahu
02.12.2016 4 z 5

Docela příjemná oddechovka : bohatý krasavec se sexy tělem ,jako nenasytný milenec ,co víc by si měly ženy přát. Kniha je nabitá erotikou ,ale bez vulgárností. Četla se dobře, akorát jsem začala druhým dílem, takže teď si přečtu první díl, jak se Alayna s Hudsonem seznámili .Kniha má pěknou obálku.

alzbeta4340
01.10.2016 5 z 5

První díl byl vynikající a originální především citlivým a chápajícím začleněním tématu stalkingu do děje. Tento druhý díl už zákonitě tak originální být nemůže. Snad proto mi trvalo trochu déle než jsem se začetla, ale za pár stran mě příběh zase chytil. Líbí se mi, že se Alayna ani Hudson nechtějí navzájem zraňovat, ba právě naopak, připouštějí možnost, že by si vzájemně pomohli.

Samira
09.08.2016 5 z 5

Po druhém díle se nebojím označit sérii za skvělou. Vyniká především výborně, detailně, ale zároveň lehce propracovaným vnitřním životem hrdinů, psychických dopadů a jejich životních posunů. Tenhle pár má problémy, ale řeší je.
Trošku mě štvalo, že chudák Alayna díky podrytému sebevědomí přestala věřit instinktinktům a unikly jí věci naprosto zjevné. Ale do budoucna se o ni nebojím, protože je stále lepší hrdinkou.
Moc se těším na díl závěrečný. Určitě patří mezi to nejlepší v žánru.
Doporučuji!

cukrovka
04.08.2016 5 z 5

Zajímavé pokračování příběhu, které je o důvěře ve vztahu a k partnerovi. Oba si nechávají pro sebe některá tajemství a to vede k nedůvěře. Musejí na tom spolu pracovat a o tom je vztah.

Michaela887
18.07.2016 5 z 5

Krásné pokračování příběhu, už se těším na závěrečný díl :). Dokonce kvůli této knize jsem si objednala slovenskou verzi a poprvé budu číst knihu ve slovenském jazyce :D

Zusaninka
14.03.2016 5 z 5

Pokračovanie príbehu Hudsona - bohatého obchodníka, ktorý hráva so ženami manipulatívne hry a Alayny, ktorá sa zas až priveľmi viaže na partnerov. Tentokrát už vzťah nepredstierajú, sú naozaj spolu, no chýba ich vzťahu to najdôležitejšie a to je dôvera, obaja majú tajomstvá, ktoré sa postupne odtajňujú. Jednotka bola skvelá, dvojka sa trochu dlhšie rozbiehala, asi v polovici to už ale nabralo grády.
Samozrejme je v knihe kopa sexu - v sprche, limuzíne, na streche.... no ved ako v každej eroťárne. Kniha končí celkom šťastne, aj keď je ešte dosť vecí ktoré nie sú jasné a ja sa už nemôžem dočkať kedy ich odhalím.

Laurelin Paige
americká, 1974