Hudson

Hudson
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407061/bmid_hudson-ygW-407061.jpg 4 156 156

Fixed / Zavislí série

< 4. díl

Svůj život mohu klidně rozdělit na dvě části – před ní a po ní.“ Hudson Pierce žije životem, který si dovede představit jen málokdo. Má peníze i moc a neexistuje téměř nic, po čem by toužil, ale nemohl to mít. Až na jedno… Hudson nikdy nebyl zamilovaný. Ve své dysfunkční rodině se s láskou takřka nesetkal, což je nejspíš důvod, proč ho tento cit tolik fascinuje. Pokoušel se lásku studovat, snažil se ji kontrolovat, manipulovat s ní, ale nikdy se mu ji nepodařilo plně pochopit. Dokud nepotkal Alaynu Withersovou. Jeho snahy konečně dospěly ke svému cíli. Nebo ne? Pikantní love story Laurelin Paigeové, tentokrát z pohledu hlavní mužské postavy – miliardáře Hudsona – přiblíží čtenářům jeho minulost i dlouholeté přátelství s Celií a dovolí čtenářům prožít příběh i z druhé stránky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Hudson , 2014

Arisis
19.08.2019 2 z 5

Čekala jsem o trochu víc. Nějaké scény se mi zdály strašné zkrácené.
Co mi přišlo fajn byly kapitoly z minulosti. Krásně bylo vidět jak se jeho chování pomalu mění.Bohužel na konci mě už tolik nebavily .
Lepší průměr...

astra3
25.06.2019 2 z 5

Nebylo to nic moc.

Damonka12
17.06.2019 2 z 5

Trilogii závislá na tobě jsem nečetla a možná to byla chyba. Kniha se mi moc nelíbila, a nebylo to příběhem, ale stylem psaní. Důležité scény byli zkrácené a rozepsáno bylo to, co mě absolutně nezajímalo. Ale základní trilogii si možná přečtu jen pro zajímavost.

georginaa
16.06.2019 5 z 5

Bylo zajímavé sledovat změny chování, myšlenek a hlavně přijmout to, že vlastně celou dobu to bylo jinak než si mysleli. Z pohledu Hudsona to mělo širší rozměr, jeho opravdové myšlenky a reakce, jeho touhu a vyrovnání se, že celý život mohl někoho milovat, jen ten pocit utěsnil . A když se poprvé zamiloval, dal konečně průchod svým citům. Dalo by se říct, že to byl nejlepší díl z celé série.

Annkag
10.05.2019 2 z 5

Myslím že príbeh z pohladu Hudsona bol z celej predošlej trilógie napísaný najlepšie.Niekedy je lepšie nechodiť okolo vecí ako okolo horkej kaše ale rovno hupsnúť na vec...

Š.Ala
06.05.2019 5 z 5

Při čtení celé série jsem byla mnohokrát na rozpacích a to zvláště v prvním díle. Ale každým dílem to bylo lepší. Nutilo mě to si koupit další díl a nakonec i tento poslední. Úžasné, jak se dokázali navzájem stát lepšími.
Jo... bavilo mě to. I když s menšími výhradami :-)

JanickaP
20.04.2019 4 z 5

Bylo to fajn pocteni. Tady u te knizky je opravdu videt rozdil mezi muzem a zenou :) strasne me bavilo, jak se Hudson proste s nicim nepare, typicky chlap. Proste kdyz neco chce, udela to hned a bez nejakych okolku okolo. Zena ma jen vybirani obleceni a samotne oblekani na nekolik stranek, kdezto tady to Hudsnovo vypraveni bylo bez vetsich kudrlinek okolo a to je prijemna zmena po vsech tech knizkach ctenych z pohledu zeny. Takze za me hodne povedeny dil.

Majuš333
15.04.2019 5 z 5

Chvíľu mi trvalo, kým som sa do knihy začítala a ďalšiu chvíľu trvalo, kým som si spomenula, o čom táto séria vlastne bola. Milujem knihy rozprávané z chlapského pohľadu, asi preto, že takých kníh je hrozne málo...ale aj tak mi tam niečo chýbalo... Proste mi tam chýbali určité časti tohto príbehu, ktoré zase prežívala a rozprávala Alayna. Skôr by som brala sériu so striedaním pohľadov: Alayna / Hudson.
A tiež mi vadilo to skákanie PRED a PO - nevedela som sa sústrediť, aj keď chápem, že inak by som sa asi nedozvedela, akú mal Hudson minulosť.
Ale aj napriek všetkému dávam plný počet *, pretože táto séria patrí k mojim obľúbeným.
Som zvedavá, či sa u nás dočkáme aj zvyšných dvoch častí: https://www.goodreads.com/series/105355-fixed

LenRan
12.04.2019 4 z 5

Nejlepší díl série. Z pohledu Hudsona je příběh mnohem svižnější a zajímavější. Jsem zvědavá zda vyjde u nás i příběh o Chandlerovi.

domina
02.04.2019 4 z 5

Poslední díl byl ze všech nejlepší, myslím, že by mi bohatě stačilo přečíst si jen tento. Dokonce mě několikrát ukápla slza. Potěšila mě část o Jackovi a Sophii, že se přes všechno špatné vlastně měli rádi.

Szekynka
29.03.2019 4 z 5

Mně se kniha líbila, už jen z toho důvodu, že bylo fajn vidět příběh z druhé strany, lecos se vysvětlilo :) Každopádně to jak autorka vykreslila Hudsonovi myšlenky a pochody mi přišlo prostě mimo mísu. Bylo znát, že je kniha psaná ženou, myslím že to mužské podání by mělo být jiné, chvilkama byl Hudson sladekej až z něj bolely zuby :) ale nelituju, že jsek kni hu přečetla :)

Laurelin Paige
americká, 1974