Feng šuej pro moderní život

Feng šuej pro moderní život https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38129/feng-suej-pro-moderni-zivot-38129.jpg 4 10 3

Tato praktická kniha vás přesvědčí o tom, že pomocí feng šuej můžete přinést do svého domova klid, rovnováhu a harmonii tolik potřebnou uprostřed uspěchaného a vypjatého životního stylu dnešní doby. Jednoduché kroky vám ukáží, jak si vypracovat základní rozmisťovací plán domu. Po úvodních kapitolách, které se věnují historii a základním principům feng šuej, následují kapitoly, které přinášejí detailní informace o jednotlivých pokojích a zahradě. Dozvíte se vše o tom, jak mohou principy feng šuej, materiály, barvy a ostatní doplňky vyladit a oživit jakýkoliv prostor. Přístupné, moderní a jednoduché použití této knihy je ideální pro všechny, kteří chtějí umět využít všech pozitiv feng šuej a zlepšit svůj život.... celý text

Moiseiwitsch
06.09.2020 4 z 5

První kniha na toto téma co jsem četl. Dost zajímavé a inspirativní.

Edeltruda
04.12.2019 2 z 5

Ač bohatá na fotografie byla pro mě tato kniha paradoxně méně návodná a inspirativní než jiné knihy o feng šuej, a to i ty, ve kterých byl pouze text a jednoduché skicy.

Aleen
19.02.2018 4 z 5

Dnes jsem ji vytáhla z knihovny, abych si po dlooooouuuuhééééé době připomněla zázady Feng Šuej. A při tom jsem si uvědomila, jak mně právě tahle knížka inspirovala a přestože jsem ji četla před téměř deseti lety, ve spoustě věcí z ní vycházím dodnes. Celá publikace působí na čtenáře velmi pozitivním dojmem, je přehledná a jasná. Asi vůbec nejlepší knížka na dané téma, která se mi kdy dostala pod ruku.

Autoři knihy

Mary Lambert