Felix na návštěvě u dětí z celého světa

Felix na návštěvě u dětí z celého světa https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123723/felix-na-navsteve-de-123723.jpg 4 14 4

Felix série

< 5. díl

Další kniha z populární edice dobrodružství zajíčka Felixe, ve které se malé děti mohou hravou formou seznámit s tím, co se jednou budou učit ve škole. Součástí knihy je také: návod na tkaní + tkalcovský rám a člunek z kartonu + návod na hru Dreidel + rozložená papírová kostka + fotografie 2 chlapců se zajíčkem + 6 dopisů od zajíčka Felixe + návod na hru Muu toorere + textilní hrací podložka + 4 bílé a 4 černé hrací kameny.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno: , Knižní klub

Felix bei den Kindern dieser Welt

cucik14
09.04.2022 4 z 5

Syn je předškolák, četli jsme ji před spaním a líbila se mu. Za mě tedy trošku těžší u těch malých na představivost, doporučuji spíš pro děti školního věku.

Janka28
14.01.2018 5 z 5

Veľmi pekná kniha, ktorá hravou formou zoznamuje predškolákov s tým, ako žijú deti v iných končinách Zeme. Staršie deti naviac ocenia hry a nápady na tvorenie. Kniha by si zaslúžila nové vydanie, i v mestskej knižnici (natož v antikvariátoch) sa veľmi ťažko zháňa.

rašule
19.07.2013 4 z 5

Je to dobrá knížka. Nejradši jsem četla dopisy a skládala hry. Dobrý je, ale i děj.

kowalenska.m
26.02.2013 3 z 5

Jedna z mých prvních knížek. Myslím, že i ostatním dětem bude líbiz. Jsou v ní dopisy a také hry a tak. :) Pro děti do 8-9let ideální :)

děti z celého světa

Annette Langen
německá, 1956
2003  91%Dopisy od Felixe
2005  98%Dopisy v láhvi od Felixe
2004  88%Nové dopisy od Felixe: Zajíčkův výlet do minulosti
2006  87%Felix na návštěvě u dětí z celého světa
2003  87%Felixi, kolik je hodin?

Kniha Felix na návštěvě u dětí z celého světa je v