Fatima - Maria hovoří k světu

Fatima - Maria hovoří k světu https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131787/bmid_fatima-maria-hovori-k-svetu-FJz-131787.jpg 4 11 3

Jak to bylo se zjevením Panny Marie ve Fatimě? Fakta se snaží autor shromáždit v této knize.

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Cor Jesu

Maria spricht zur Welt

Shardlake
12.02.2023 5 z 5

Fatima, tehdy malé a neznámé místo v Portugalsku, která dala nejen věřícím katolíkům prostřednictvím zjevení Panny Marie 3 pasáčkům možnost opět objevit a prohloubit své křesťanské zásady a duchovní život.

johavo
21.04.2017

Autor L. Gonzaga da Fonseca v rokoch 1943 až 1988 mal na konte už 59 vydaní knihy Maria spricht zur Welt.
Družstvo Vlast v Prahe II vydalo v roku 1948 knihu Fatima volá od L. G. da Fonseca. Kniha má 206 strán a v 1. vydaní vyšlo 4200 výtlačkov. Obsah knihy preložil Karel Pilík z 9. vyd. knihy v Portugalsku v roku 1943. Myslím, že to bola prvá kniha o Fatime vydaná v ČSR, ktorá ešte neobsahovala špekulácie okolo zasvätenia Ruska P. Márii.
V tomto roku 2017 je 100. výročie súkromných videní fatimských detí. Odporúčam článok "Fatima a Rusko" na adrese http://www.impulzrevue.sk/article.php?647

WEIL
06.08.2011 2 z 5

Proč se Panna Maria stále zjevuje? A co to má znamenat? Proč neudělá něco pro naši ekonomiku, či s naším školstvím?

mariánská zjevení Fatima (Portugalsko)

L. Gonzaga da Fonseca
portugalská, 1878 - 1963