Evropa v proměnách století

Evropa v proměnách století https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119626/bmid_evropa-v-promenach-stoleti-otY-119626.jpg 5 16 5

Kapitol: 1. Úvod 2. Seznam zkratek 3. Evropa 4. Slovník - Historická území Evropy 5. Slovníček odborných výrazů 6. Seznam vyobrazení 7. Seznam map 8. Výběr literatury

Kuža007
29.06.2021 5 z 5

Skvělá kniha pro výuku historické geografie. Kniha krásně popisuje historický průběh jednotlivých historických území a k tomu jsou přidány i mapky, abychom měli orientační představu, kde se jednotlivé historické země nacházejí či nacházely.

tartan
10.02.2019 5 z 5

Aj v časoch internetu a wikipedie stále výborná pomôcka pre všetkých záujemcov o historickú geografiu a prehľadné a vo svojej stručnosti vyčerpávajúce dejiny európskeho kontinentu.

kasparos
17.02.2017 5 z 5

Vynikající kniha

jprst
21.09.2016 5 z 5

Šikovná publikace i pro laické zájemce o evropskou historii, jedna z těch mála skutečně kvalitních, které u nás byly vydány.

Jarrimund
12.05.2013 5 z 5

Vynikající encyklopedická práce pro každého se zájmem o historii. Je zde velká řada údajů, které nenajdeme v učebnicích, nebo které většinou jen zmiňované názvy důkladně vysvětlují.

encyklopedie

František Stellner
česká, 1966
Jitka Vlčková
česká, 1955

Kniha Evropa v proměnách století je v