Evoluce

Evoluce https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130514/bmid_evoluce-Fkx-130514.jpg 5 13 3

Encyklopedie je unikátním obrazovým průvodcem lidskou evolucí, v němž se tváří v tvář setkáme s našimi dávnými předky. Vychází z nejnovějších výzkumů a teorií, zkoumá naše vztahy k ostatním primátům a mapuje cestu člověka z Afriky za kolonizací a osídlením světa. Je bohatě ilustrována pozoruhodně realistickými trojrozměrnými rekonstrukcemi našich předchůdců od světoznámých paleovýtvarníků bratří Kennisů.... celý text

Literatura naučná Encyklopedie
Vydáno: , Knižní klub

Evolution The Human story , 2010

BlueTer
29.01.2019 5 z 5

Knížka je neuvěřitelně graficky zpracovaná, opravdu nádherně. Obsahuje spousty informací a různé 3D fotky a jiné vychytávky :) kniha je určitě velice přínosná pro někoho, kdo se o toto téma zajímá.

Luvák
17.03.2016 4 z 5

Kniha obsahově velmi podnětná, k tomu navíc i mimořádně výtvarně zpracovaná. Bohužel ji trochu pohřbívá mizerný překlad.

Seraphin
21.06.2013 5 z 5

Kniha je velice obsáhlá. Dozvíte se vše o primátech a jejich způsobu života s podrobnými 3D fotografiemi umístěné bohužel na černém podkladu stránky, otiskům prstů se nelze vyhnout. Více by vám řekl jistě trailer knihy.

evoluce antropogeneze

Alice Roberts