Erotický knižní klub

Nápaditý příběh tajemna, erotiky a starověkých bylin je poctou ženskému přátelství a klasickým spisovatelůmLily, knihovnice s „bibliobusem“, přijíždí do malého kalifornského města, aby zde pomohla založit knižní klub. Na druhé straně oceánu, v alsaském zámku, je ukraden vzácný svazek starověkého lékařství, který je tajně odvezen až do Kalifornie. Do podezření se hned dostanou tři osamělé členky knižního klubu. Ty se - aniž by o krádeži tušily - věnují tajuplnému učení klasické erotiky a popíjejí podivné afrodiziakální čaje z bylinek vypěstovaných v cikánské zahradě. Záhadné události se brzy dají do pohybu. Městem otřásá vražda a ženy se zaplétají víc a víc do spletité záhady nebezpečí a smrti…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/315065/eroticky-knizni-klub-Gls-315065.jpg 3.440
Literatura světová, Romány, Erotika
Vydáno, XYZ (ČR)

The Erotica Book Club for Nice Ladies

Kniha Erotický knižní klub

čef
20.01.2020

Erotiky a knih není nikdy dost a tak mne tento titul snadno zlákal, i když jsem si uvědomoval, že nemusí být všechno takové, jak se zdá. Nicméně titul alespoň částečně splnil to, co sliboval a ještě trochu více. Úvodní komedie se totiž převlékla za skoro detektivku a některé scény byly téměř napínavé. Děj byl hodně spletitý, chvílemi bylo těžké zjistit, kde se ukradená kniha nachází a kdo, koho a proč ohrožuje. Některé z mnoha erotických cintátů klasiků bylo zajímavých, pro mne však ne dostatečně. Kniha však svoje splnila a myslím, že bude zejména v dámských klubech hodně úspěšná.

JointlieKat94
24.11.2018

Mě se kniha maximálně líbila. Vlastně jsem se na ní chystala už dlouho.. no, nakonec jsem jí otevřela kvůli Čtenářské výzvě. A jsem za to ráda. Erotika v této knize moc nefigurovala. Spíše šlo o knižní klub tří žen, které spojila láska ke knihám ( těm erotickým ).

V knize se mi líbilo naprosto všechno. Knihovnice se svou pojízdnou dodávkou. Láska ke knihám. Bylinky. Popíjení čaje. Knižní klub. Záhadné události a chaos! :)

Bavilo mne to od začátku do konce. Všechno do sebe krásně zapadlo. :)

" Následoval jsem motýla a ty jsi zajistila chaos. "
Pozn. redakce: "... Při studiu modelů počasí přišel Lorenz na to, že i nepatrná odchylka v počátečních hodnotách proměnných v jeho primitivním počítačovém modelu může mít za následek veliké rozdíly ve vývoji počasí. Termín samotný pak vychází z myšlenky, že i pohyb tak zanedbatelný jako třepot motýlích křídel může v konečném důsledku vést k nepředvídatelným a dramatickým klimatickým změnám na tisíce kilometrů vzdáleném místě."

zofie3000
05.11.2018

byl použit hrozně zajímavý jazyk, ale hrozně dlouho mi trvalo než jsem se do děje vžila, plusové body za obálku

ivana02
26.10.2018

Kniha o knihách, knihovnici, bibliobusu a knižním klubu. Takže je zcela jasné, že se mi knížka musela líbit! :-) Erotiku v ní nehledejte. Příběh tří žen, které se náhodou sejdou a dají dohromady tříčlenný knižní klub. Každá má svůj problém, který společně stráveným časem postupně řeší. Do toho se ztratí vzácná kniha o bylinkách, které se nechtěně ocitne snad u všech postav v knize. Je to krásně zamotané, sledujete cestu oné knihy a příběh jednotlivých žen. Ač jsou každá jiná, stanou se z nich přítelkyně a vzájemně si jsou oporou. Detektivní linka, americké městečko, knihy, to vše najdete v tomto milém a kouzelném ženském románu.

jaroiva
01.09.2018

Je to psané tak nějak jinak, než jsem zatím cokoli četla, lehká oddechová četba, jsou tam některé zajímavé odkazy na knihy, některé z nich ani u nás snad nebyly přeloženy.
Po dlouhé době jsem zas ráda za konec, který jsem čekala. Jinak mě tato skutečnost spíš naštve. Ale tady by mě naštvalo spíš, kdyby to skončilo jinak.

Liilith
18.06.2017

Takový obyčejný román o knihách. Dosti popisný. Není špatný, ale asi vám ani nic neujde, když si jej nepřečtete.

nefernefer
14.06.2017

Odpočinkové čtení o tom, že každý si v sobě nese nějaké tajemství, trápení, které se snaží před světem schovat a poprat se s ním sám. A o tom, že když dovolíme lidem okolo sebe, aby nám pomohli, tak často zjistíme, že jsme našli skutečné přátele. Není to náročná kniha a erotiky je v ní pomálu :o), ale na dovolenou pod slunečník ideální.

martina.tim
04.05.2017

Za mě super oddechová četba, která mě zbavila čtecí krize :). Líbilo se mi to, jak autorka ztvárnila teorii chaosu, že jsem měla občas sama chaos :D. Každopádně pěkně počteníčko a nešlo se odtrhnout.

Božský milenec
Božský milenec