Encyklopedie naší přírody

Encyklopedie naší přírody https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85429/encyklopedie-nasi-prirody-85429.jpg 5 18 4

Ojedinělá novinka - původní dětská encyklopedie o přírodě České republiky, v níž čtenář nalezne vše podstatné, a to uceleně, po jednotlivých stanovištích. Neobyčejně věrohodná dioramata, velké množství fotografií a kreseb i čtivý text představují typické druhy rostlin a živočichů či naopak vyslovené vzácnosti.

Simona99
12.04.2021 5 z 5

Moc hezky zpracovaná encyklopedie! Do detailu a přitom poutavé...mnoho obrázků a zajímavostí. Krásně popsány všechny ekosystémy.

Rawen616
04.05.2020 5 z 5

Jedna z nejhezčích knih pro každého, kdo rád chodí na výlety do české přírody, ideálně i s dětmi. Nádherně ilustrovaná, barevná a celkově perfektně zpracovaná kniha pro každou věkovou kategorii. Líbila se mi už dlouho ale stále jsem si říkal, že to tolik nevyužiji, že si to najdu na netu a že je kniha spíš pro menší čtenáře...až jsem si jí nakonec stejně koupil:-) A nelituji, je boží.

Ashen-Shugar
23.02.2016 5 z 5

Kniha je skvěle zpracovaná a rozdělená do kapitol podle prostředí. Vše doplňují nádherné ilustrace.

Wamann
31.10.2015 5 z 5

Nevíte co je krutihlav obecný, slíďák hajní a kozodoj, jsou to zvířata, která žijí v české přírodě. To jsem objevil v této knize, vřele doporučuji.

Kniha Encyklopedie naší přírody je v