Encyklopedie koní

Encyklopedie koní https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167851/mid_encyklopedie-koni-1yg-167851.jpg 4 20 3

Tato encyklopedie koní je nepostradatelnou příručkou pro všechny, kteří se zajímají o koně a jezdecký sport. Často používané termíny z oblasti chovu koní a jezdeckého sportu jsou zde rozděleny a zařazeny do patřičných kapitol. Přehledným rozdělením do zvláštních kapitol jsou všechny informace týkající se určité oblasti shrnuty. Pokud například chce čtenář informace o drezuře, získá tak všechny údaje o této disciplíně v jedné kapitole. V této publikaci se podrobně pojednává nejen o různých odvětvích jezdeckého sportu, ale čtenář zde nalezne mnoho informací také o tom, jak s koňmi správně zacházet a jak je správně ošetřovat.... celý text

mia.com
15.01.2023 4 z 5

Moc hezká encyklopedie pro milovníky koní. Vnímám ji spíše z dětského pohledu, kdy mě bavilo si v ní pročítat a koukat na obrázky.

angloumene
20.11.2015 5 z 5

Opravdu rozsáhlá encyklopedie, která skutečně nabízí všechny základní informace, které by každý milovník koní měl znát. Z encyklopedií koní patří mezi ty, které jsem přečetla nejvícekrát.

kobylahappy
08.08.2014

Krásná knížka.Hezký popis koní,a jejich výstroje.