Encyklopedie Agathy Christie: život, dílo, postavy, adaptace

Encyklopedie Agathy Christie: život, dílo, postavy, adaptace

Zevrubný životopis Agathy Christie, přinášející nový pohled na spisovatelčino tajemné zmizení v roce 1926. - Detailní přehled všech detektivních románů, povídek a povídkových souborů s nástinem zápletky… a bez prozrazení rozuzlení! - Medailonky nejvýznamnějších a nejoblíbenějších postav. - Podrobné informace o divadelních, filmových a televizních adaptacích a o význačných hercích, kteří postavy z autorčiných detektivek nezapomenutelně ztvárnili. - Množství ilustrací, reprodukcí vzácných knižních obálek, plakátů a snímků z filmů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29547/encyklopedie-agathy-christie-zivot-dilo-postavy-adaptace-29547.jpg 4.723

The Complete Christie: An Agatha Christie Encyclopaedia (2000)

Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:, Knižní klub

tess.for
27.01.2016

Skvělá záležitost pokud si potřebujete připomenout, zorientovat se nebo něco dohledat ohledně díla Agathy Christie. Doporučuji pro každého milovníka královny detektivek.

zuzi1162
22.10.2014

Jednoduše perfektní souhrn díla. Povinné mít v knihovně pro každého milovníka AC.

wikiniki
18.02.2014

Pěkně zhrnutý život, dílo a literární postavy. Všechno je pěkně přehledné a rychle dohledatelné. Jak tu píšou ostatní - ideální "příručka" k dílům Agathy.

marqetka
14.02.2013

Je to spíše příručka, vhodná k nahlédnutí při čtení některé z knih A. Christie. Samostatně spíše nečitelná.

Selinute
10.11.2012

Naprosto všechno co chcete větět o A. Christie. Jsem ráda, že ji mám.

LenaBil
30.03.2011

Tato kniha je opravdu poklad pro všechny milovníky této skvělé spisovatelky. Líbí se mi přehledné uspořádání, stručný životopis, stručně popsané každé jednotlivé dílo a povídka, bez prozrazení rozuzlení... Dále jsou ucelené charakteristiky jednotlivých postav typických pro díla Agathy Christie a na závěr filmová a divadelní zpracování jejích knih.