Zúčtování

Zúčtování https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225952/bmid_elixir-zuctovani-SEf-225952.jpg 4 31 10

Elixír série

< 2. díl

Smyslný, fascinující příběh lásky se prohlubuje ve volném pokračování strhujícího Elixíru. Lanore uvěznila svého nepřítele a začíná nový život s Lukem, lékařem z pohotovosti v Maine, který se do ní zamiloval a nahlédl do jejího skrytého nesmrtelného světa. Celý Londýn se schází, aby navštívil tajemnou výstavu v Muzeu Alberta a Viktorie. Právě tehdy se však otevře brána do dávných časů a Adair vtrhne do jedenadvacátého století, aby dopadl Lanny a pomstil se za její krutou zradu. A Lanore má nyní zaplatit za svou dávnou lásku ke krásnému Jonathanovi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

The Reckoning , 2012

essene
20.08.2023 3 z 5

Rozhodně se mi to více líbilo než první díl...pěkné

Veronika33
02.10.2022 3 z 5

Príbeh nebol vyložene zlý aj bol dostatočne pútavý, na prvý diel to však nemalo. Aj keď sa v tejto časti dozvieme veľa nových informácií o postavách, nemôžem sa ubrániť myšlienke, že ak by som ju nečítala o nič zásadné neprídem. Otázkou je ako by pokračoval príbeh v u nás nepreloženom 3. diele, keď už tento sa mi zdal nadbytočný...

martina.culik
10.12.2020 3 z 5

Nedařilo se mi začíst se do knihy, ale možná to nebylo chybou knihy, ale okolností. Každopádně první díl mě zaujal o něco více, i když i v tomto se dozvíme spoustu informací o Lanore a Adairovi.
Kniha je víceméně ukončená, takže není zase taková tragédie, že nebyl poslední díl této trilogie přeložený do češtiny.

VeruMalfoy
26.11.2020 5 z 5

Druhý díl byl výborný jako jednička, i když trochu jinak, ale tím neztratil na zajímavosti. Naopak. Tak moc mě bavil, že si přečtu poslední díl série, i když nebyl přeložen do češtiny.

Shinju
30.11.2019 4 z 5

Nebylo to špatné, předchozí díl byl lepší. Knížka končí tak, že nemusí mít pokračování, takže mi ani tolik nevadí, že nevyšel poslední díl.

Katulinka69
21.10.2018 5 z 5

Bála jsem se,že se do druhého dílu nezactu,ale chyba..bylo to skvělé čtení jako první díl. Smůla,že třetí díl nepřeložili.

celoushek
13.09.2018 5 z 5

Proc neni v CR vydany 3 dil? Vim ze existuje ale neni tu k sehnani :-/

deedulka
02.04.2018 2 z 5

Dočetla jsem asi hlavně proto, že jsem chtěla mít sérii dokončenou. Snad už další díl nebude. Místy byl příběh zajímavý, ale místy opět zbytečně násilný a nechutný (např. scéna na hřbitově). Děj se už hodně opakoval a nudil.

Barbra06
26.11.2015 4 z 5

Druhý díl mě nijak nezklamal, bylo to fajn. I když asi ne tak super, jako jednička. Nakonec mě celkem překvapilo, jak to všechno dopadlo a byla jsem docela spokojená. Jediné co mi tam trošku přišlo přitažené za vlasy a tak nějak zbytečné, byla celá ta "záležitost s Jonathanem".

Henriette
02.08.2015 3 z 5

Neurazí - nenadchne. Alespoň mě. První díl se mi líbil více, protože tam bylo mnohem více vyprávění z minulosti. Toto už byla až moc velká fantasy a to není můj šálek čaje. Ale jinak perfektně propracovaný děj, až na drobné detaily, které autorka nedořešila, dobře zpracovaná psychologie postav.

Alma Katsu
americká, 1959