Stříbrná labuť

Stříbrná labuť https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396703/mid_stribrna-labut-ANo-396703.jpg 4 872 190

Elitní klub králů série

„Nazdar, Madison. Ty nás možná neznáš, ale my známe tebe. Chceme si zahrát hru. A poslouchej, co se stane, pokud prohraješ…“ Madison Montgomeryová pochází z bohaté a vlivné rodiny, když ale její matka spáchá ten nejhorší zločin, Madison musí žít po zbytek svých dní s pošpiněným jménem. Doufá, že na soukromé Akademii Riverside v Hamptons začne s čistým štítem. Jenže nepočítala s desítkou drsných hochů, kteří škole vládnou. Když Madison upoutá pozornost jejich vůdce Bishopa Hayese, odkryje se jí zcela nový svět, o němž neměla sebemenší tušení. Svět, který začíná a končí u Elitního klubu králů, jí převrátí život naruby. Zaplavují ji tajemství a odhalují se rodinné lži. Ani sama Madison neví, co je vlastně zač a proč se ocitla v nebezpečí... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

The Silver Swan , 2017

Market116
25.04.2021 4 z 5

První díl této série nebyl tak špatný.
Kvůli komentářům jsem od knihy ani moc neočekávala a možná proto mě tolik nezklamala.
Rozhodně se příběh nedá brát moc vážně...
Madi není špatná postava, ale někdy bych jí profackovala...přeci když se chci něco dozvědět a vím, že vše je v jedné knize, kterou mám ještě u sebe, tak si jí přečtu co nejdřív a celou...ne po kapitolách...
A i když není úplně coura...ty její myšlenky...a že každý kluk je pro ní rajcovní...takže pak už jsem jí brala dost s humorem.
Co se králů týče, tak ten nápad je zajímavý, s celým tím elitním klubem...jen by mohli dostat víc prostoru i ostatní králové, ne jen Bishop a Nate.
Jen těch erotických scén tam bylo až moc, stejně jako opakovaných vulgarit.
Ale musím uznat, že i přesto všechno se kniha dobře četla, je celkem i napínavá a vzhledem k tomu, že mám teď zrovna všechny díly, tak jdu na další díl. Třeba překvapí.

AliceTief
19.04.2021 4 z 5

No chlapci trochu psychopati, ale knížka se dobře a rychle čte, dočtu sérii jsem zvědavá, jak se příběh dále vyvine

elis1ě
12.04.2021 odpad!

Dávám jednu hvězdičku za čtivost, protože kromě toho tato kniha nemůže nic nabídnout.

NewKiddo
01.04.2021 4 z 5

Hodnotím 4* jen protože vím, že by byla škoda tuto sérii zahodit hned po prvním díle. Je pravda, že Amo se v psaní, knížku po knížce, zlepšuje, takže přesto, že tato knížka mi přijde částmi až stupidní, tak se těším na vývoj příběhu. Amo ráda zatajuje spoustu věcí v příbězích, takže jsem se cítila u mnoha scén zmatená, ale doufám, že si zbytek série užiju.
Jinak doporučuji přečíst v angličtině, protože tady ta dark romance se vážné špatně překládá do češtiny.

anelise
31.03.2021 1 z 5

Um. Z téhle knížky mám celkem smíšené pocity. Děj tam nebyl skoro žádný a postavy nebyli skoro vůbec pořádně představeny. Jedinou hvězdu dávám za příběh o Katsii, který byl asi jediný zajímavý bod v této knize.

WeirdoAnne
26.03.2021 4 z 5

Nenechala jsem se odradit zdejšími komentáři a do knihy šla s nepříliš vysokým očekáváním. Jestli se jí nedá něco odpárat, je to čtivost. Příběh mě vytáhl ze čtecí krize, jako bych vlastně ani žádnou neměla. Nemohla jsem od děje odtrhnout oči. Poslední kapitola mi vyrazila dech. Tohle byla jízda. Rychlá a zběsilá jízda. Mám tolik otázek, že prostě potřebuju mít v rukou druhý díl co nejdřív. Je to moje první temné new adult a...kruci, už jsem to přece psala, že to byla jízda.
!NEJSEM SI JISTÁ, JAK MOC JE TOHLE BLÍZKO HRANICI SPOILERU!
Na obhajobu naivity hlavní hrdinky- jakožto čtenáři víme prakticky stejné nic jako ona. Madison se dostala do naprosto neznámých kruhů, nikdo jí nic nechce říct, neví komu věřit a neví, co dělat. Prakticky do poslední kapitoly žije ta holka v otaznících. Ano, občas se nechovala dvakrát chytře, ale...kdo je z nás vždy důvtipný? Madi je náctiletá, bohatá puberťačka, která si chce hlavně užívat života, což se bez nějakých těch hloupých úvah neobejde.

haWranka
21.03.2021 1 z 5

Naprosto neskutečná blbost. Všechny postavy se chovají iracionálně, pointa je pitomá a celé je to napsané divně, nechutně a nudně...Sotva jsem se donutila to dočíst.

knihomolkajesie
18.03.2021 5 z 5

Tak tohle je psycho, zvrácené, šílené, ale přesto boží! Dlouho jsem se celou sérii čekala, až se uvolní v knihovně, nechtěla jsem si rovnou kupovat, když jsem si nebyla jistá, ale teď vím, že tuhle sérii doma rozhodně potřebuju. Byly chvíle, kdy jsem si říkala, že je to fakt zvrácený a šílený, obzvláště Stříbrná labuť, ale i přesto jsem se od knih nemohla odtrhnout :) Madison je sice na jednu stranu naivní, ale na druhou stranu se mi líbí její drzost a provokace.

Calwen89
08.03.2021 1 z 5

Tak tohle bylo zvrácené. Vážně... Děj? Ani nevím jestli to nějaký děj vlastně mělo.. Postavy? Ano, tam vím jak velké mají poprsí a bicepsy na břiše. Bože opravdu dlouho jsem nezažila, že bych si neoblíbila alespoň jednu postavu. Ale tady opravdu nemáte koho... Všechny postavy jsou tak bezcharakterní a naprosto odflaknutý, že autorka nazývá kamarádkami holky, které ani neznají svoje příjmení, pak se opijí a každá skončí v posteli s jiným klukem. A to tvoří základ jejich přátelství. O hlavní hrdince se nemůžu ani zmínit, protože to prostě nechceš. Školní prostředí mi dost připomínalo scény z klasického Stmívání, ale po chvíli mi došlo, že je urážka tyhle knihy vůbec srovnávat. Přijde mi že autorka měla v hlavě jen jednotlivé sexuální scény a snažila se je zasadit a poskládat do příběhu. Hvězdičku můžu dát pouze za obálku a počet stránek.

Denny94
15.02.2021 4 z 5

K této knize jsem přišla úplnou náhodou díky názorům,že se stylem psaní a námětem trochu podobá sérii Papírová princezna(kterou jsem si zamilovala) ale,že je o dost temnější.Tak jsem nalákala kamarádky a začalo společně čtení. Tolik otazníků kolem příběhu a to vás napíná k tomu sáhnout po dalším dílu.Kniha se čte rychle a dobře. Co se týká Madison,tak bych ráda, aby v dalším díle nalezla kousek sebeúcty už kvůli sobě samotné. No všeobecně se těším na vysvětlování otazníků,které ve mě začátek série zanechal.

novakovaterka22
15.02.2021 4 z 5

Do této série když vycházela jsem se nikdy pustit nechtěla, protože na ní nebylo moc dobrých ohlasů a nijak mě nelákala. Ale pak jsem se rozhodla pro společné čtení s mými kamarádkami a jsem ráda, že jsem knihu neodsoudila. Madison se chovala někdy jako mladá naivní žába, ale asi to má svůj důvod. Kniha má v sobě i temnější stránku a já se moc těším na druhý díl :) uvidíme jestli bude lepší než první.

Marfuška89
14.02.2021 5 z 5

Co to bylo? Co se to tam krucinál děje?

Jako Madison asi nemá sebe úctu...

Potřebuji další díl.

Wecakm99
13.02.2021 1 z 5

Nějak mi to nesedlo a obcas jsem se v tom i ztrácela a nechápala chování hlavních hrdinů. Ale chápu, že některým se to může líbit, ja akorát nebyla cilovka.

Adriana21
23.01.2021 4 z 5

Knížka se mi docela líbila. Je fakt ale, že hlavní hrdinka byla naivní, ale kdo v tomto veku nebyl? Každopádně jsem ale celkově s příběhem problém neměla. Bylo to čtivé. Jsem zvědavá na další díl.

CHESS
09.01.2021 odpad!

Tak tohle jsem vážně nečekala. Pitomnější hrdinka snad není, neskutečně hloupá a bez sebeúcty. Ostatní postavy jen do počtu pro plánované čuňárny. Trocha zvrácenosti nevadí, ale musí to být dobře napsané, tohle rozhodně nebylo! Nesmyslné celé, sex scény to nezachrání. Přečetla jsem to celé, doufala jsem v něco... ale prostě nic, škoda penež i času.

jitka7
08.01.2021 2 z 5

Hlavní hrdinka pro mě byla přijatelná asi tak do 10 stránky. Hlavní hrdinové jsou trošku ujetí, zvrácení. Jediné, co je podle mě dobré na této knize je příběh, téma. Bohužel je ale trošku divně napsaný. Pravda je, že jsem přečetla i další díly, protože mě nakonec zajímalo, co z toho vyleze. Pro mě je to škoda, protože si myslím, že potenciál tento příběh měl, ale nebylo to dobře napsané. Škoda

vlkove
05.01.2021 4 z 5

Na můj vkus je tato kniha opravdu hodně ujetá. Určitě doporučuji číst lidem 18+.
Kniha není úplně můj styl, je to něco mezi Papírovou princeznou a tvrdším erotickým románem. Tak nějak se nemohu zbavit dojmu, že je to trochu brakovější ale nějakým způsobem mě to zaujalo, proto zkusím i další díly. Musím říci, že jsem z toho stále rozpolcená. Nevím zda bych knihu doporučila. Každý musí posoudit sám.

florentinas
19.12.2020 5 z 5

Skvělá kniha, těším se na druhý díl. Ovšem nemůžu se zbavit pocitu, že mi knížka hrozně připomíná knihu Papírová princezna ze série Royalové od E. Watt.

marta14
13.12.2020 4 z 5

4,5* čekala jsem něco vážně zvráceného, ale ani mi to tak nepřislo. Ok, ty postavy se chovaly divně a tak nějak drsněji než normálně, ale nevadilo mi to. Bylo to čtivé a já to přečetla za dva dny. Jen mi tam tolik nepřirostly k srdci ty postavy. A ten konec? Drsný... potřebuji další díl.

Martullle1407
03.12.2020 5 z 5

Tak toto je sice jiné čtení... nerealné... ale musím říct, že si serii klidně přečtu znova.