Stříbrná labuť

Stříbrná labuť https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357627/mid_stribrna-labut-fFw-357627.jpg 4 871 190

Elitní klub králů série

„Nazdar, Madison. Ty nás možná neznáš, ale my známe tebe. Chceme si zahrát hru. A poslouchej, co se stane, pokud prohraješ…“ Madison Montgomeryová pochází z bohaté a vlivné rodiny, když ale její matka spáchá ten nejhorší zločin, Madison musí žít po zbytek svých dní s pošpiněným jménem. Doufá, že na soukromé Akademii Riverside v Hamptons začne s čistým štítem. Jenže nepočítala s desítkou drsných hochů, kteří škole vládnou. Když Madison upoutá pozornost jejich vůdce Bishopa Hayese, odkryje se jí zcela nový svět, o němž neměla sebemenší tušení. Svět, který začíná a končí u Elitního klubu králů, jí převrátí život naruby. Zaplavují ji tajemství a odhalují se rodinné lži. Ani sama Madison neví, co je vlastně zač a proč se ocitla v nebezpečí.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Silver Swan , 2017

lihate
18.03.2022 5 z 5

Našla jsem svou novou závislost... Je to novozélanďanka a její jméno je vlastně krátké a jednoduché. Amo Jones.

Nechápu.
Netuším.
Nevím.
Nerozumím.
Neberu to.
Nechci.

Vůbec nechápu, co se děje.
Vůbec netuším, komu můžu věřit.
Vůbec nevím, kdo stojí na dobré a kdo na špatné straně.
Vůbec nerozumím tomu, jestli se něco posralo nebo je všechno vlastně úplně v pořádku.
Vůbec nepobírám, jestli není tohle všechno jenom hra pár dětí z bohatých rodin.
Vůbec nechci vědět, co se stane dál a zároveň umírám touhou to vědět.

Přesto, že o knihách vím fakt dlouho, jsem nikdy neměla touhu je číst. Prostě mě to nelákalo. Říkala jsem si, že to působí jako fantasy a to mě nebralo.

Vůbec jsem netušila do čeho jdu a trochu mě to ze začátku překvapilo. Jsem zvědavá, jak se všechna tajemství vyřeší a co všechno se ještě musí stát, než se vůbec dozvím, co se děje.

Madison mi přijde fajn a na jejím místě je vážně odvážná. Jen jsem dlouho nemohla přijít na to, jak jsou všichni staří. Přišlo mi, že na to, jak popisují školu jsou dost mladý a naopak podle jejich sexuálních zážitků a chování party elitních králů mi přišli spíš starší. Až jsem se potom dozvěděla, že Madi je sedmnáct. To mi vlastně sedí na obojí.

Bishop... No, to je oříšek sám pro sebe. Nedokážu říct, jestli ho mám ráda nebo jo nesnáším.
S dalšími s party nebyl moc prostor pro seznámí, až na Natea.
Ale jestli to dobře chápu, tak o něm jsou dva poslední díly série. A do tý doby si můžu myslet, co chci. I že je to prevít, kterého nemám ráda. Zatím!

No a ten konec? Proč! A co se vlastně stalo? A kdo je kdo?

hanaseidl
16.03.2022 2 z 5

Od tehle knihy jsem necekala mnoho. Chtela jsem proste oddechovku, romantiku, mozna trochu erotiky. Prestoze jsem nakonec zvladla celou serii, tak odvazana jsem nebyla. Ac ma kniha potencial, tak tam bylo tolik dejovych zkratu, protireceni si a nedoresenych dejovych linek. Za me proste ne. Navic se mi nelibil celkovy styl, ve kterem byla kniha psana. "Ty zena, ty poslouchat". "To teda nebudu". "Budes a roztahni nohy." "No, tak jo."

speciale88
09.03.2022 5 z 5

Celá série byla velice ctiva oddechovka. Z počátku sem nevěřila ze mě to zaujme natolik abych odkoupila další díly, ale nakonec sem je musela mít.

KnihoholkazOv
29.01.2022 5 z 5

Celá série je na jednu stranu zmatená ( například otce hlavní hrdinky autorka v průběhu přejmenovala) a psycho, ale na druhou stranu má něco, co vás přiměje knihy číst a nedat z ruky. Přečetla jsem doslova na jeden nádech, byť mi trvalo než jsem se do toho dostala. Těším se, až se na český trh dostanou další díly. Jen doufám, že se tam dozvíme více o osudech Madison

Jita160
18.01.2022 5 z 5

Je to příběh plný tajemství, které se jen velmi pomalu odkrývají. Proto je čtivý takovým způsobem, že nejde dát knížku vůbec z ruky....čtěte a čtěte a nevímate.
Za mě To byla docela fantasmagorie plná zvratů, vulgarismů ,výhrůžek a plno brutálního sexu náctiletých.
Madison holka bez hrdostí ,která se chová jak naivní pipka se dostala do spáru Bishopa a jeho kumpánů -Elitního klubu králů (úplní psychopati).
Neskutečně mě to bavilo jsem naprosto uchvácená a o to víc, protože mám hned po ruce pokračování do, kterého se okamžitě pouštím.
Rozhodně doporučuji!!!!

vercatko20
21.12.2021 odpad!

Hloupá hlavní hrdinka postrádající jakoukoliv sebeúctu se stejně hloupými kamarádkami.
O “králích” se radši nezmiňuji..
Odpad!

eliska2126
16.12.2021 5 z 5

Do téhle knížky jsem šla na doporučení @denny.little ️ máme dost podobný vkus, takže tohle byla sázka na jistotu.
Tahle série se dost podobá Papírové princezně, ale je o dost drsnější a temnější. A přesně jak napsala Denča, platí jako u Papírové princezny, že ji buď milujete a nebo nesnášíte. A já se stejně jako PP přidávám do první skupiny. Fakt mě to chytlo!
Ta atmosféra byla super, králové takový typičtí bad boys, ale je pravda, že jsem měla chuť jim občas fláknout, páč za jejich chování by ode mě několikrát za knihu schytali dělo . Madison byla dobrá hlavní hrdinka, jen mě občas štvala její naivita a to, jak si nechala vše líbit a pak dělala, že se nic nestalo.
Jediné co, tak mi tam moc nesedí věk hrdinů. Jako tohle dělat všechno v 17 letech?
Myšlenka knihy je zajímavá a jsem opravdu zvědavá, jaká tajemství ohledně klubu králů odhalím v dalším díle.

hekarek
11.12.2021 2 z 5

To bylo tak strašně špatný!!! Ale zároveň neskutečně čtivý :-D
Takže jsem celou sérii prostě musela přelouskat asi za týden, ale nad každou stránkou jsem vyloženě trpěla. Zkrátka jedno velké wtf?
Proč se sakra děly věci, které se tam děly? Proč se lidi bezdůvodně chovali, jak se chovali? Proč naskakuje tak moc otázek? Když i sama autorka na ně pak zapomíná odpovídat a zároveň je jich tolik, že Vás odpovědi na ně vlastně přestanou zajímat. Proč je nastíněn nějaký systém, když tam ve finále žádný neni? Proč? Proč? Proč?!

Izabell
03.12.2021 3 z 5

V první chvíli jsem si myslela, že čtu spíše cizí playlist, než knihu... Zmínit sem tam písničky není zlý, ale nesmí se to přehánět. Navíc už nezapadám do "cílovky" a tak postrádám trochu více propracovanosti a logičnosti. Místy mi připadá, že je všechno naprosto zbytečně přehnaný a ztrácí to pro mě na kráse a uvěřitelnosti. Ale zase musím připustit, že určité kouzlo to má a je to vcelku čtivé, takže zkusím i další díl.

dooky
11.10.2021 5 z 5

Chvilemi zvrácené, chvílemi až děsivě napínavé. Po začátku ve stylu vysokoškolské romantiky se to otočí o 180 stupňů a pak už jen s napětím očekáváte další zvrat a vývoj a snažíte se pochopit, o co tam sakra jde. Přečteno za pár hodin, nemohla jsem přestat. Již v půlce jsem přemýšlela, jak budu muset během zítřka sehnat zbylé díly, protože mám pocit, že budu ještě dost překvapená. Zatím nedokážu odhadnout, co vše za tím pribehem vězí.

michaella03
20.09.2021 4 z 5

Když píšu tenhle komentář, je to týden po dočtení prvního dílu a zároveň ani ne 24 hodin, co jsem dočetla druhý díl.
Na první pohled mě zaujala obálka, která je fakt nádherná, a pak taky ta směšná cena, za kterou jsem celou sérii pořídila.
Tahle kniha je matoucí, ujetá a šílená, temná, tajemná, návyková, překvapující, někdy i hloupá a taky vzrušující - stejně jako hlavní hrdinka.
Madsion někdy byla na zabití (na začátku jsem jí chtěla uříznout oba prostředníčky, protože je na všechny vystrkovala snad na každé třetí stránce, pak už s tím ale naštěstí přestala) a někdy se chovala jako dě*ka. Králové jsou zase pro změnu opravdu opravdoví psychopati. V knížce bych ubrala na vulgarismech, je jich zbytečně moc, někdy je to až nepříjemné.
Nicméně, je to hodně čtivý a návykový, za dvě odpoledne nebylo co číst. A hlavně!
Ta spousta tajemství!

cukrovka
04.09.2021 3 z 5

Čtivé, zajímavý nápad. Králové jsou dost psychopati a Madi je občas na ránu a trochu coura. V knížce je spousta tajemství, ale vysvětlení skoro žádný. Za mě tam bylo dost zbytečných vulgarit.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

"Nazdar, Madison. Ty nás možná neznáš, ale my známe tebe. Chceme si zahrát hru. A poslouchej, co se stane, pokud prohraješ…“

Bože ...Amo fakt dokáže napsat dokonalou dark romanci Po téhle sérii jsem pokukovala strašně dlouho a nakonec jsem si ji koupila...nevím proč jsem tak dlouho váhala...první díl,Stříbrná labuť,mě úplně pohltil..myšlenky jsem měla celou dobu na pochodu a nedal mi spát Hodně zvrácený příběh,ale něco napsáno přímo mně na míru...Bishop mě zaujal hned,hlavně tím jak byl tajemný a nedostupný...i Madison mám hrozně ráda...no a Nate...prostě miláček ️ Noo trošku mi tam vadí věk postav...na to co dělají bych jim dala aspoň 5 let navrch ‍️ nicméně se těším na další díly
A ty obálky jsou prostě boží

badliar_id
11.08.2021 3 z 5

Tohle bylo naprosto šílený! Moje první dark romance a pocity mám všude možně. Člověk by si podle obálky myslel, že to bude nějaký cute příběh, ale jsme velice na omylu!
Kniha má čtivost, takže budete mít problém ji odložit. Styl psaní je takový mehh. Není to ani skvělý a ani příšerný, takže něco mezi tím.
Kniha je prosákla jedním velkým tajemstvím a mně z toho šla hlava kolem. A jestli si myslíte, že na konci dostanete nějaké odpovědi, tak se šeredně pletete. Samozřejmě vám nějaké věci docvaknou, ale stejně je půlka věcí skrytá.
Madison byla celkem fajn. Občas se chovala mimo, ale vzhledem k tomu, že jsou postavy ještě puberťáci, tak se to dá čekat.
Nate mi sedl hned na začátku, ale to co pak prováděl, lol, fakt jsem z té knihy vyřízená.
Bishop je kretén, co víc dodat? Jsem zvědavá, jak se bude chovat v dalších dílech (stopro stejně :Dd).. Ale trochu mi k srdci přirostl. Tillie a Tatum jsou fajn. Tatum se občas chovala debilně, hlavně k Tillie, takže jsem na ní zvědavá.
Ostatní klučicí postavy tu nebudu vyjmenovávat, protože bych to psala ještě tak hodinu.. :Dd
Když to shrnu, tak to nebylo kdo ví jak skvělý, ale fakt jsem si to užila a ten konec mě totálně rozsekal. Není to kniha pro všechny, takže úplně chápu negativní recenze!! Já se jdu každopádně pustit do dalšího dílu, protože jsem jako na jehlách.
Než se do knihy ale pustíte, tak se podívejte na TW!! Určitě bych knihu doporučila pro 17/18+, je tu poměrně dost sexuálních scén a určité scény nemusí být všem příjemné!!

petulik330
10.06.2021

Když jsem začala čisty tak toto jsem rozhodně nečekala. Mé očekávaní bylo trochu romantiky, lásky a možná trochu té erotiky. ze začátku tak tomu i bylo, ale jak jsem pokračovala ve čtení, zvrhlo se to v něco mnohem temnějšího a děsivějšího.
I přesto se kniha hodně dobře četla. Byli momenty, kdy jsem měla sama nahnáno.
už se těším na další díl.

Knihom_olka_
02.06.2021 5 z 5

Tak tohle jsem nečekla! Tato kniha mě naprosto pohltila. Jako né, že by byla bůhvíjak skvělá, ale měla všechno, co od odpočinkového čtení chcete (možná ještě něco navíc). Moc se mi líbila, a proto néchapu, proč je tak neznámá a špatně hodnocená. Postavy měly spoustu chyb a chovaly se jako opravdoví puberťáci, proto působily tak reálně. Děj byl dobrý, ale pár nedostatků teda měl, přesto se to nakonec všechno vyvážilo. Knihu jsem si moc užila a můžu ji jenom doporučit, už se moc těším na další díl.

Petronella.k
28.05.2021 5 z 5

Tak to byla jízda!! Chvíli mi to trvalo pochopit, myslela jsem, že to bude prostě nějaká “sekta” bohatých chlapců, ale omyl! Zhltla jsem ji za odpoledne, plus teda i druhý díl a ten si nechám na potom, s recenzí. Dokonale napsáno i když občas tam .... kámen cihly. Ze začátku jsem měla tendenci počítat kolikrát ukázala Madison prostředník, ale není to nutný, po nějaké době s tím přestala. Tyhle knihy jsou pro mě stvořený, mám ráda, když jsou tam zlí hoši a tohle splňuje 10/10 bodů.

Julinka679
11.05.2021 odpad!

(SPOILER) Upozornění na začátek:
Chtěla jsem se při psaní komentáře vyvarovat veškerých vulgarit, což bohužel nejde, navíc sama autorka v knize používá sprostých slov požehnaně.
Jelikož hodnotím jako "odpad!" tak tento komentář nebude úplně pro každého.

Hodnocení:
Naprostá katastrofa, nevím jak vám ostatním ale mně opravdu nepřijde normální postavit celou knížku na tajemství, které se ani nevysvětlí, nějakém klubu úchylů a partě cour... Pokud bych měla přímo citovat z knihy tak bych hlavní hrdinku i její kamarádky označila jako hloupé a naivní dě*ky, což autorka ve svých knihách několikrát sama uvedla.
Madison ze začátku vypadala sympaticky, ovšem po několika stranách už si o ní myslím jen jediné a to, že dá každému, včetně Tillie a Tatum. Sex, drogy a alkohol jsou alfou a omegou této knížky, nic víc čekat nemůžete. Žádná hezká romantika, mrazivé tajemno nebo alespoň to "něco", jenže tato knížka pracuje s velmi málem a nepřidává žádnou další hodnotu.
Ženské postavy jsou totálně vypatlané, opravdu nevím jak jinak to nazvat protože takhle stupidní postavy jsem ještě nezažila, naivní, plytké, nezajímavé a hlavně dají každému kdo si řekne. Mužské postavy naoko agresivní, drsné, manipulativní ale za tímto chováním nic není, v hlavě prázdno, vymeteno, jediné co jim jde tak mít sex se vším co se hýbe a pravděpodobně i s tím, co už se nějakou chvíli nehýbe.
Scény, kde klub králů Šoustolů nahání v lese či kdekoliv jinde Madison nejsou vůbec originální a ani zajímavé, navíc ji přitisknou na strom a její druhá reakce, která následuje po té první ("to si nenechám líbit") hned za 3 vteřiny je následovná "ano, prosím, vezmi si mě na tom stromě", může mi někdo vysvětlit jak si tohle mohla myslet?! Mě kdyby někdo chtěl znásilnit tak se budu prát hlava nehlava, kousat, škrábat, kopat a při první známce erekce bych se i pozvracela, ale rozhodně bych z toho nebyla tak hotová jako ona. Tohle je v Americe u mladých zbohatlíčků normální?!
Navíc kdyby ji chtěli opravdu unést (popřípadě znásilnit), tak si dokážu představit mnohem lepší způsob... ale to už ze mě mluví moje zmlsaná thrillerovo-hororová povaha.

Po mém hodnocení se mamka rozhodla, že tuhle "Couravou sérii" přečte, po dočtení řekla, že se tam nic nevysvětlilo, vůbec nepochopila o co tam jde, celá série se točí pořád jen kolem sexu, alkoholu, drog a tudíž to je ztráta času... a já můžu jedině souhlasit, i když jsem četla jen první díl.

Shrnutí:
Umolousaná série, která by se měla jmenovat "Klub králů Šoustolů" a první díl bych nazvala "Couravá husa"... Hodnotím jako odpad!, za mě si kniha nic jiného nezaslouží...

Doporučení:
Opravdu doufám, že se série líbí alespoň jednomu člověku, je smutné když knihy nemají své fanoušky, navíc každému se líbí něco jiného... takže pokud jste mladší než já, tak kolem 18 a nemáte moc načteného, věřím, že by se vám série mohla líbit.

ivetapl
05.05.2021 5 z 5

Stříbrná labuť..to byla slušná jízda.
Fakt mě to bavilo číst! Spíš sem nemohla přestat číst. Miluju, když mě kniha takhle chytne!
Občas jsem si říkala, že autorka asi nebude normální. Ale ten příběh...hrozně se těším, až se vrhnu na Polámanou loutku!

Madison mi přišla fajn a docela dost odvážná. Já bych do lesa sama nešla, po zprávě která ji přišla.bych byla až za ušima. Od začátku jsem doufala, že bude buď s Bishopem nebo Natem. A jelikož je Bishop větší lump, vsázela jsem si víc na něj.
Kluků bych se dost bála a držela si od nich odstup, ale chápu, že to Mad k nim táhlo

janqa410
25.04.2021 4 z 5

(SPOILER) První díl série. Abych pravdu řekla, absolutně jsem nevěděla do čeho jdu a řeknu vám, že jsem překvapená a to mile, když na tom dějí není vlastně milého téměř nic. Madison je sympatická mladá holka, která si vlastně žije jako v pohádce, nebo mohla by. Táta pořád pryč, barák jako kráva, soukromá prestižní škola pro zazobané děti nechutně bohatých rodičů. Přesto je Madison relativně obyčejná holka, úplně se vymyká mé představě, kterou prezentovala spíše Tatum, ta však byla vlastně taky úplně jiná, normální. JENŽE pak je tu ta banda magorů, co si říkají králové a jejich zvrhlá sekta. Někdy se chovali fajn, jindy zase ne s já fakt nevěděla, komu nebo co věřit. Rozuzlení prvního dílu mě zmátlo ještě víc, avšak také do ledas čeho vneslo světlo. Kniha je psána velmi čtivě, hltala jsem ji fakt rychle, a vztahu s Bishopem, ikdyž to smrdělo, jsem naivně také věřila. Vlastně jsem Madi ve všem fandila a fandit budu i dál. Těším se na další díl!