Erotické elegie

Erotické elegie https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/311497/mid_eroticke-elegie-55x-311497.jpg 3 5 3

Elegie série

< 3. díl

Další volné pokračování žádaných “Učitelských” a později “Seniorských elegií”. Výpověď autora, ani na tak poněkud tabuizované téma, neztrácí opět otevřenost a jedinečný smysl pro humor. Příběh několika měsíců “slunného podzimu života” je dokreslen vzpomínkami a zasazen do neúprosné reality života hlavního hrdiny. Útlá publikace formátu A5 se čte “jedním dechem” a ten “druhý”, ten je potřeba ušetřit k zamyšlení na závěr. Mladší generace mnohé pochopí, té starší se zcela jistě zdravě prokrví všechny údy...... celý text

tittanie
24.07.2020

Příjemné čtení. Kniha se četla rychle.

marketa9252
01.04.2020 5 z 5

Odpočinkové čtení :-) Autora osobně znám, darovaná kniha s věnováním mi potěšila.

AyaEssa
18.08.2019 1 z 5

Erotika? Humor? Kde, prosim vas? Blaboleni o rehabilitaci nohy po uraze, prolozene nekonecnymi kucharskymi recepty a opakujicimi se zminkami, kterak pana jeho mlada pritelkyne po dvou deci obstastnila. Oba v podstate bud vari/jedi, nekam jedou nebo jsou v posteli. To vse podano v holych vetach.. Divim se, ze podobne nesmysly nekdo vydava, literarni kvalitu a hloubku nema tohle dilko zadnou a na eroticke cteni je prilis banalni a sablonovite popisne. Jsem rada, ze kniha byla k dispozici ke stazeni zdarma, vydat za neco podobneho penize by me opravdu mrzelo.

humor autobiografie

Karel Johana