Ekzoti: Elitní Komando Záchrany, Obrany a Tajné Intervence

Ekzoti: Elitní Komando Záchrany, Obrany a Tajné Intervence https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140015/ekzoti-elitni-komando-zachrany-obrany-a-tajne-intervence-140015.jpg 5 8 4

Jackson Jones je bezstarostný a mezi spolužáky velmi oblíbený jedenáctiletý kluk, jenže když mu do pusy znenadání přibude tuna železa, stane se z něj jako mávnutím kouzelného proutku jeden z těch podivínských exotů, kterým se se svou partou dřív posmíval. A to je jeho konec – aspoň do chvíle, než náhodou odhalí tajemnou špionskou organizaci EKZOTI, kterou tvoří banda technologicky vylepšených mimoňů bojujících za bezpečnost naší planety. Ale šílený padouch, který si brousí zuby na ovládnutí světa, není tím jediným, s čím se musí Jackson ve svém novém životě vypořádat...... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

NERDS: National Espionage, Rescue, and Defense Society , 2009

Dormar
20.07.2015 5 z 5

Knihu jsem četla, když jsem byla menší. Moc mě bavila, Doporučuji

Pavlína 13
30.12.2013 5 z 5

Tuto knihu jsem předčítala mladším sourozencům a všichni jsme se pobavili:).

sushenka
17.06.2013 5 z 5

Ať si je tahle knížka určená klidně pro mladší publikum, mně je to jedno, EKZOTI se mi strašně líbili, bylo to skvělé oddechové čtení pro každou příležitost, mohla jsem na chvíli vypnout a místy se i zasmát. Co na tom, že mi není deset? :)

sabanka
10.01.2013 5 z 5

Opravdu neuvěřitelně geniální zkratka.. :D Skvělá kniha, u které se občas i zasmějete.

Michael Buckley
americká, 1969