Ebenová pyramida

Ebenová pyramida https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/8250/ebenova-pyramida-8250.jpg 4 23 5

Irma má sen, ve kterém se jí zjeví mladík s psí hlavou. Trpí ztrátou paměti a nemůže si vzpomenout, kdo je. Druhý den na pláži se jakýsi tajemný vodní proud pokouší Irma stáhnout pod hladinu a utopit. Obrátil se snad její živel proti ní? Brzy nato se W.I.T.C.H. vypraví do Arquvary. Země však truchlí: dědic královského trůnu byl zavražděn Manorem, psím chlapcem. Je Manor mladík z Irmina snu?... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Ebony Pyramid

mia.com
01.02.2023 4 z 5

Moje dospívání. Časopis mi máma koupila, když mi bylo asi 11 let a byla jsem už stará na Méďu Pusíka, ale malá na nějaké Top Dívky apod. No a totálně jsem si svět WITCH zamilovala! Musela jsem mít všechny knížky a všechny díly časáku.

Hoshi
25.01.2019 5 z 5

Zastesklo se mi po dětství, když jsem našla jednu z knih W.I.T.C.H., které se mi schovávaly v knihovně. Ebenová pyramida je příjemná, rychle ubíhající oddechová kniha s napínavým příběhem :)

Morgaine07
14.02.2018 5 z 5

Další kniha z mého dětství :) milovala jsem W.IT.C.H.

Hašlerkaa
05.01.2017 4 z 5

Příběh byl velmi zajímavý a napínavý, ale pár věcí mi v něm vadilo. Každopádně dobrá oddechovka.

TerkaV
30.12.2012

bylo to zajímavé a napínavé:-)

Autorovy knížky

Ruben Eliassen