Nevestin bozk

Nevestin bozk https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484636/bmid_nevestin-bozk-ufT-484636.jpg 3 16 2

Bohatý a arogantný Gabriel Penhallow cíti, že nastal čas nadviazať na rodinnú tradíciu – nájsť si poslušnú nevestu, splodiť dediča a ďalej žiť po svojom vo formálnom manželstve. Presne tak to u Penhallowcov fungovalo od nepamäti a Gabriel nemá záujem niečo na tom meniť. No jediný okamih slabosti s krásnou, ale svojhlavou Liviou Stuartovou preverí jeho zásady. Keď ich prichytia pri vášnivom bozku, musí dostáť povesti džentlmena a ponúknuť jej manželstvo. Ženy sa mu doposiaľ vrhali do náručia, preto ho zaskočí, keď Livia pred ním uteká.... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Ikar (SK)

You May Kiss the Bride , 2017

Ála1968
15.02.2023 3 z 5

Mě to nepřišlo až tak špatné.Byly tam i pasáže,kdy jsem se bavila.Jsem ráda,že jsem starší ročník a slovenštinu ještě ovládám.Asi se ke knize nevrátím,ale podle mě to není propadák.Za přečtení stojí,nelituji.

Ewe291
12.07.2022 odpad!

Tak to nie. Vobec to nebolo podobne ako pise Kleypas, Deveraux alebo ine autorky dosla som ledva do polovice prvej kapitoli a koniec necitala som dalej. Bolo to bezduche a chybala tomu iskra. ISKRA historickej romantickej knizky, ktora vtiahne do deja. Tu mi to prislo akoby sa autorka pokusala nieco napisat a nevedela ako to bude pokracovat. Za mna vobec nie

historické romance

2022  66%Nevestin bozk