Dvanáct sošek Almiru

Modul pro Dračí doupě.

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30058/dvanact-sosek-almiru-30058.jpg 4.211

Literatura česká, Fantasy
Vydáno:, Altar

Boldrick
09.11.2015

Je to fajn dobrodružství, respektive svět, ale je to právě jen hrubý popis světa. Takže chcete-li si zahrát, zbude na PJ spousta práce s drobnostmi. Nicméně na české poměry v podstatě dobré, proto takovéto hodnocení. Každopádně v tuto chvíli asi už mrtvé :-)

Yarwen
16.03.2014

Modul Dvanáct sošek Almiru obsahuje samostatný svět. Pointa souvisí se soškami rozesetými po všech končinách - některé jsou na dně oceánů, jiné v majetku nestvůr nebo mocných postav. Každá další soška, kterou postava vlastní, posiluje její sílu. Vlastnictví sošek je alfou omegou k získání moci nad Almirem. Modul obsahuje mapovou přílohu a samozřejmostí je i vlastní bestiář. V rámci modulů k Dračímu doupěti, které se mi dostaly zatím pod ruce, patří tento rozhodně k těm velmi (a poctivě) povedeným. Drobnou nevýhodou může být fakt, že žádné další rozšíření k Almiru již neexistuje, jedná se tedy buďto o jednorázovou záležitost nebo o podklad pro vytvoření vlastního světa.

Autoři knihy

Michael Bronec