Dva kluci na dvou kolech Vietnamem

Dva kluci na dvou kolech Vietnamem https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390125/bmid_dva-kluci-na-dvou-kolech-vietnamem-NmR-390125.jpg 4 2 1

Vietnam je dech beroucí svět, který je podstatně odlišný od toho našeho. Krajina této země je úžasná a kilometr za kilometrem nabízí nádherné výhledy. Procestovat celou zemi je skvělým zážitkem. Procestovat celou zemi na motorce je nesmírným dobrodružstvím. Cesta ze severu na jih na zakoupených motorkách v hodnotě pět tisíc korun. Nezapomenutelné zážitky, konverzace ze kterých jsme nevěděli jediného slova, spalující vedro a šílená vlhkost. Měsíc v sedle motorky, hořící pozadí, nehoda, šílený a nebezpečný provoz. Den po dni s námi prožijete naši nezapomenutelnou cestu.... celý text

cukrovka
30.01.2019 3 z 5

Obdivuju všechny kteří dokáží ve Vietnamu ve větších městech jezdit na motorkách. Mám vlastní zkušenost z přecházením ulic v Ho Či Minově městě i Da Latu a opravdu to byl adrenalin. To množství skůtrů a žádné dodržování pravidel bylo neskutečné. Jízda v protisměru, na červenou a po chodníku je úplně běžná. A to že místní dokáží na skůtru převážet kdeco a v jakémkoliv množství bylo obdivuhodné.
Jinak co se týká této knihy, přišlo mi to vyprávění takové strohé a opakující se. Krásné fotky.

Vietnam motocykly, motorky, skútry cesty a pobyt mototuristika

Autorovy knížky

Petr Čada