Duše jako ještěrka

Duše jako ještěrka https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439693/duse-jako-jesterkac7OOO4-Vb9-.jpg 4 5 3

Prožít půl života postavy této knihy je snem mnoha žen. Vtipná, chytrá, pracovně úspěšná žena s vlastním domem v Anglii obletovaná atraktivními muži… Ale lidé se mění. A málokdy k lepšímu. Což platí dvojnásob o mužích procházejících životem hrdinky příběhu. A pokud chce moderní, svobodomyslná a emancipovaná žena kráčet po boku kvalitního partnera, jenž jí nebude po čase koulí u nohy ani se nezmění ze životní opory v domácího diktátora, rozhodně to nemá jednoduché. Navíc když ne vždy jsou její láska, vášeň a entuziasmus opětovány tak, jak by si zasloužila. Hledání je jí osudem a motto „nikdy to nevzdat“ životním krédem. Neobyčejně dobře napsaný milostný memoáromán s neskrývaně autobiografickými prvky, odehrávající se v Británii, Španělsku, Francii i Čechách, z pera české autorky žijící již léta v Anglii, vás strhne svým příběhem, historkami, popisy, luxusními prostředími, vtipem, romantikou – i vášnivou láskou k pozoruhodným mužům, ale hlavně k životu, v němž nikdy není pozdě najít toho pravého.... celý text

baji42
29.05.2021 4 z 5

Příjemné čtení výhradně pro ženy. Muže by asi tento druh literatury moc nebavil.

Zujaja
02.11.2020 3 z 5

Tak nevím, přečetla jsem, asi se nečetlo úplně špatně, ale ... Ať se duši ještěrky daří ????

Ondřej414
19.04.2020 5 z 5

Skvělý a čtivý román nejen pro ženy!

2022  83%Z Madridu do oblak
2020  76%Duše jako ještěrka