Odkaz

Odkaz https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511392/bmid_odkaz-8Zn-511392.jpeg 5 33 11

Dům hedvábí série

< 3. díl

Dům hedvábí přímo překypuje štěstím. Angela a Vittorio plánují svatbu a Nathaliin synek je zdejší malé sluníčko. Nečekaně se ale nad rodinou začnou stahovat mračna. Příbuzní Lorenzovy první ženy totiž vznesli nárok na Dům hedvábí. Angela a její blízcí se tak ocitnou v nebezpečí, že přijdou o tkalcovnu hedvábí i o milovaný domov…... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Das Vermächtnis der Seidenvilla , 2020

Szilvia1
20.04.2024 4 z 5

Poslední díl o domě hedvábí mám za sebou,díl, ve kterém se všechny tajemství vyjdou najevo a na konci se každý najde svoji nápln do života.Je to pohádka,ale bylo tam i nějaké tajemství a to mám v příbězích ráda.

kvetuse3368
05.04.2024 5 z 5

Příjemné čtení, čte se jedním dechem od prvního dílu až ke třetímu. Je to sice jako pohádka, ale snít se má. Kdo by nechtěl dělat koníčka jako práci a mít kolem sebe fajn lidi.

Vojslava
28.01.2024 4 z 5

Všechno dobře dopadlo, no to jsem ráda... :-) Jistě, je to pohádka pro dospělé, jak je psáno v dalších komentářích, ale taková milá a nenáročná. Když v lednu zamrzá i mozek, je příjemné italské podnebí skvělé prostředí na relax. Jinak oceňuju, jak autorce postavy vyšly krásně do párů! :-)

Knihomura
03.12.2023 3 z 5

Pohádka pro dospělé.

Kristulda
16.10.2023 4 z 5

Tahle trilogie bylo velmi příjemné čtení, takové oddychové nenáročné, líbila se mi přátelská atmosféra v tkalcovně. Opravdu se to pěkně četlo.

Ivanule
10.08.2023 5 z 5

Tak série Dům hedvábí je za mnou a ten konec, ten konec mě dostal už tím jak byl napsaný i když si to člověk představoval:) Je to velice povedená trilogie!

Marika Vanova
07.07.2023 5 z 5

Ajajaj, to jsem si zase zaslzela. Já vím, že je to takový trochu nereálný, jak tam všechno vychází a když přijde něco zlého, tak se to mnohdy zázračně vyřeší, ale mě to nevadí, jinak by mě to asi nebavilo, s tím jsem do čtení šla a teď mi to tak sedlo, takový příběh jsem potřebovala.

zuzad
21.06.2023 4 z 5

Celá série překvapila, má to kromě klasické romantiky i napětí a přidanou historickou a místopisnou hodnotu.

Katerina015
07.05.2023 5 z 5

Snad nejkrásnější díl z celé série. Moc doporučuji k přečtení. Závěrem i slzičky ukaply. Moc doporučuji

anovy64
19.04.2023 5 z 5

Občas se stává, že poslední díl trilogie je už tak nějak "natahovaný", bez spádu. V tomto případě tomu však tak není. I poslední díl je čtivý, proplouváte dějem a ani se nenadáte a je tu konec. Pokud se chcete příjemně naladit a nechat se "pohladit hedvábím", sáhněte po této trilogii.

PetraN17
21.02.2023 4 z 5

Krásná série pro romantické duše :))
V každé části se toho poměrně dost děje, ale není to nepřehledné a navíc čtení je hedvábně plynulé :))