Duhová šestka / Opravář / Honba za jezevcem / V sedmém nebi

Duhová šestka / Opravář / Honba za jezevcem / V sedmém nebi https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146309/nejlepsi-svetove-cteni-duhova-sestka-opravar-v-sedmem-nebi-honba-za-jezevcem-146309.jpg 4 25 4

Výbor přináší čtyři bestsellery současných amerických autorů, které všechny charakterizuje napínavá kriminální zápletka. Doplněno medailony autorů. Tento svazek obsahuje tituly: Clancy, Tom: Duhová šestka Nichols, Linda: Opravář Rice, Luanne: V sedmém nebi Hillerman, Tony: Honba za Jezevcem

uzivatel83509
31.05.2023 2 z 5

Četla jsem pouze Opravář - hodnotila bych příběh tak na 3 - 4 hvězdičky :-)

pegasek
04.08.2022 5 z 5

Četla jsem Opraváře a V sedmém nebi.Opravar mi přijde jako pohádka O Popelce.Mam ráda sladarny,ale tohle bylo na mě až moc sladkoucky.V Sedmém nebi-je mi 37 jako hlavní postavě v knize a mám taky 17-ti leteho syna a proto byl pro me tento příběh velice osobní.Cely ten příběh mi rval srdce a i když jsem od začátku tušila jak to dopadne,tak jsem doufala,že závěr bude jiný..

petulik330
23.05.2020

Líbila se mi kniha Duhová šestka a opravář. Jinak taky mám ráda tyto knihy kde je více příběhů jiných žánrů.

hana4834
31.07.2017 2 z 5

hezká kniha líbí se mi že je tam víc příběhů a víc žánrů tak si každý může vybrat mě se z téhle série nejvíc líbí duhová šestka a nejmíň honba za jezevcem

detektivní a krimi romány zkrácená verze společenské romány

Autoři knihy

Linda Nichols