Slávka, radovánková víla

Slávka, radovánková víla https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/67053/duhova-kouzla-vily-slavnosti-slavka-radovankova-vila-67053.jpg 4 25 3

Slávka, radovánková víla, nemůže bez svého kouzelného měšce plného zábavných her pomoct skautkám se hrou „Balíčku, rozbal se". Podaří se Kristýně a Ráchel měšec včas zachránit, aby skautky neměly pokaženou zábavu? V každém ze sedmi nových příběhů Duhových kouzel je třeba sebrat zlomyslným šotkům jeden kouzelný měšec a vrátit ho vílám slavností. Pomozte Ráchel a Kristýně získat všechny kouzelné měšce zpátky a zachraňte oslavu ke stému výročí svatby krále Oberona a královny Titanie!... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Polly, the party fun fairy

Štěpinambura
28.06.2021 3 z 5

Je vážně báječné, že jsou tam skauti, ale mám vůči knize jeden velký nedostatek. Kuřátka, která se vylíhla nemohla utéct. Proč? Má to dva důvody. Ptáčci byli čerstvě vylíhlí, takže ještě pár hodin potrvá než se osuší a i kdyby... Toho koho kuře vidí poprvé v živoě považuje za svouji maminku a chodí za ní všude. To mi prosím někdo vysvětlete.

Terisek99
21.02.2018 5 z 5

Úžasná kniha. Přečetla jsem ji už jako malá holka a chtěla jsem si ji připomenout. Vhodná pro malé děti.

fajka
03.02.2016 4 z 5

Úžasná!!!! Líbí se mi, že tam jsou skauti!