Duchovní život v praxi

Duchovní život v praxi https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131177/mid_duchovni-zivot-v-praxi-aLm-131177.jpg 5 4 3

Kniha je syntézou teorie i praxe jógy, knihou vlastních zkušeností s jógou, osobní zpovědí. Kniha včetně 77 příběhů vám přiblíží téma jako: vznik Vesmíru, jak kosmické cykly ovlivňuji náš duchovní vývoj, duch, duše, vědomí, jóga, meditace, relaxace, guru, ego, mysl, zážitky z Indie.

MartinaO1
09.06.2020 5 z 5

Knížka pojednávající všechny oblasti jogoveho života. Nemusíte se vším souhlasit ale i tak velice přínosná a napsaná s velkou láskou.

Miloš333
18.09.2018 4 z 5

Ifet Hodžič předkládá čtenářům jednu z velmi náročných, ale účinných cest životem. Z textu je cítit autorova hluboká osobní zkušenost. V některých pasážích je popisováno už mnohokrát popsané, ale většina autorů knih o józe k tomu většinou přistupuje podobně. Je to asi zdravá úlitba bohům a tradici.

pecka02
05.10.2014 4 z 5

Musím říct, že kniha je opravdu skvěle napsaná. Celou dobu jsem měla pocit, jako by mi o všem povídal kamarád u kávy :) Je z ní cítit, že Ifet už si něco duchovního prožil, a právě své zkušenosti se snaží přiblížit čtenářů. Někdy je zde sice až moc často zmiňovaný Bůh, nicméně je vysvětleno, že se jedná spíše o nějakou vyšší entitu, kterou si kdokoliv může nazývat jakkoliv. Opravdu mi hodně dala a zase mě posunula kousek dál.

Ifet Hodžič
bosenskohercegovská, 1963