Duchovní vývoj lidstva

Duchovní vývoj lidstva https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55160/duchovni-vyvoj-lidstva-55160.jpg 4 3 2

Kniha přináší zcela jiný pohled na minulost a na východiska ze současné situace. Pro poznání zákonů vývoje národů a hledání východisek je nutné podle autorů vkročit do dimeze intuice a mystiky. Češi se za posledních sto let učili sedmi naprosto protichůdným dějepisům. Proto tento pohled nezávislý na žádné vědecké, státní nebo církevní instituci určitě může čtenáře zaujmout.... celý text

Literatura naučná

Vydáno: , Agape

ditul
ditul
05.08.2023 5 z 5

Tato knížka není pro každého.. Je to pohled na historii z duchovního hlediska a zcela jiný pohled, než se učíme ve škole..
*Podpora i řízení "k blahu kohokoliv" je omezením jeho svobody. K omezení svobody je nutné násilí. Násilí automaticky vyvolává protinásilí.
Násilí i protinásilí vyvolává strach v duši utlačovatele i utlačovaného, spoutává oba!!!
  Strach je nejsilnější duchovní a duševní jed, který zablokovává jakýkoliv vývoj jednotlivce proto jakékoliv společenství lidí, které tento jed indikuje, je v rozporu s Řádem stvoření a má zajištěno zhroucení!

Chytuš
Chytuš
26.02.2017 1 z 5

Čekala jsem něco úplně jiného. Knížka mi přišla jako pamflet Svědků Jehovových...

Autoři knihy

Josef Staněk
česká, 1940
Jana Brzobohatá
česká, 1944

Kniha Duchovní vývoj lidstva je v