Duchové a jejich záměry

Duchové a jejich záměry https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160834/duchove-a-jejich-zamery-160834.jpg 4 10 4

Kniha vypráví strašidelné, neuvěřitelné, ale údajně pravdivé příběhy zemřelých osob, které nemohly najít klid. Začtěte se do této poutavé knihy a vžijte se do pocitů těchto bytostí, které se pozůstalým snaží něco sdělit.

Literatura světová Duchovní literatura Literatura naučná
Vydáno: , Eugenika

True Hauntings

knihyKeMne
29.10.2021 4 z 5

Autorka se specializuje na "léčení" strašidelných domů, ale i pomoc jednotlivcům nebo výuku začínajících médií, takže zkušeností má hodně a o své zážitky se s námi v této knize dělí. Snaží se z toho udělat jakýsi přehled různých projevů duchů, vždy s ukázkou případu, který se jí skutečně stal. Zároveň se snaží představy o duchách a duších uvést na pravou míru, neboť většina lidí je může mít zkreslené. Zvlášť před některými aktivitami například varuje. Nenásilně se nás i snaží přesvědčit o tom, že tento druhý svět existuje, klade sugestivní otázky a nabízí odpovědi. Vadil mi "americký" styl psaní - na konci každé kapitolky byl odstavec o tom, co nás bude čekat v té další.

PeM
22.05.2018 4 z 5

Jako milovníka duchařiny bych si z této knihy asi sedla na zadek. Mám ale pocit, že už jsem knihu četla (tudíž sednutí na zadek už asi bylo) a zapomněla si to poznamenat.
Takže - za mě ano :-)

DarkAnn
28.02.2015 5 z 5

Kniha,která se pomocí zážitku soustředí i na samotnou parapsychologii :) Užasně napsané.. :)

Budicek51
27.11.2013 3 z 5

parádně strašidelné :-)

2009  84%Duchové a jejich záměry
2007  70%Duchovia medzi nami
2005  76%Astrální projekce
2000  60%Tvůrčí představivost

Kniha Duchové a jejich záměry je v