Zvířecí duchařské historky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Je známo, že člověk není jediným stvořením, jehož duše může po smrti zůstávat připoutaná k zemi. Také přízraky zvířat se po staletí vracejí z onoho světa, aby varovaly před nebezpečím, konejšily svého pána, kterého opustil jeho domácí miláček, nebo se přišly pomstít těm, kdo jim ublížil. Kniha Zvířecí duchařské historky obsahuje nejlepší pravdivé příběhy z celého světa, které přesvědčují o tom, že mezi živými lidmi dosud pobývá mnoho duchů zvířat. Po přečtení některých příběhů půjdete spát s nezhasnutou lampičkou, jiné vás zahřejí u srdce a vyvolají vám na tváři úsměv a další nazvete fantastickými. V mnoha příbězích se vyskytují kočky, což nepřekvapí nikoho, kdo někdy měl doma toto záhadné zvíře. Dočtete se o mourkovi, který pravidelně straší v posluchárně v prvním patře anglického panského domu v hrabství Somerset. Kočičí přízrak jednou vyvolal zvlášť velký poprask, když se zjevil v posluchárně obsazené do posledního místa, posadil se, způsobně si obtočil tlapky ocasem – a ke zděšení všech přítomných zmizel. Po kočičích historkách tu najdete i příběhy psů, ptáků, a dokonce i divokých zvířat. Tato výjimečná kniha vám umožní nahlédnout do světa, který je nám mnohem blíž, než si uvědomujeme. Ať už jste oddaný svému domácímu mazlíčkovi, nebo si jenom potrpíte na dobré duchařské historky, nebo snad se vám i podařilo zahlédnout stín zvířátka, která vás navždy opustilo, kniha Zvířecí duchařské historky vám jistě připraví dobrou zábavu i příjemné mrazení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12646/zvireci-ducharske-historky-rzx-12646.jpg 3.526
Série

Duchařské historky 6.

Žánr
Literatura světová, Horory
Vydáno, Mladá fronta
Orig. název

Phantom Felines and Other Ghostly Animals, 2006

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Zvířecí duchařské historky

Přidat komentář
kacu1823
19.06.2017

Mam rada duchy , tato kniha se mi z tohoto duvodu zdala z prvu zajimavá. Po par pribezich mi vsak povidky pripadaly obdobne. Na druhou sranu byla vetsina povidek mila, dojemna a povzbudiva. Tihnu spise ke psum, takze 1. pulka knizky me oslovila tak minimalne. Pribehy o psech se ale cetly lepe. :)

milan.krimsky
20.08.2014

Duchařské historky, věnované zvířatům, která i po smrti zůstávají se svými pány. Zvířecí duchové se po staletí vracejí ze záhrobí, aby varovali před nebezpečím, utěšili truchlícího majitele nebo se dokonce mstili těm, kteří je zaživa trápili. Nejčastěji mají podobu koček ale samozřejmě i psů, koní, morčat, ptáků, králíků, divokých zvířat .


Evik30
13.01.2014

Ze začátku byla kniha docela zmatečná, hlavně v tom že mé vydání knížky mělo zpřeházenou první půlku stránek a musely se dohledávat. Druhá půlka knihy byla v pohodě. Většina historek se mi líbila i když některé působily málo pravděpodobně. Věřím že někteří lidé zažili to co popisují. Když máte někoho rádi neopouštíte ho ani po smrti.

Ivet.Pe
19.06.2012

Mě se kniha poměrně líbila a řadím ji k těm zdařilejším.

Hanyuu-hime
15.10.2011

Ze začátku se to zdálo jako dobré duchařské čtení, informace ohledně zjevení duchů zvířat se mi líbily. Samostatné příběhy občas ale trochu ztrácely na čtivosti, některým se nedalo ani za mák věřit, jiné byly trošku povedenější, ale po čase to začínalo nudit.