Drsný chlap

Láska může být smrtelná.

Dodge Hanley, bývalý policista, už několik let pracuje jako soukromý detektiv pro právnickou firmu Dereka Mitchella, jehož znají čtenáři z románu Ostrý střih (Ikar, 2011). Po třiceti letech se mu ozve jeho dávná láska Caroline zavolá a požádá ho o pomoc pro dceru Berry, která se dostala do nebezpečné situace. Je třeba vypátrat člověka, který dívku delší dobu pronásledoval a vyhrožuje jí zabitím. Situace se rychle vyhrotí a Dodge čeká boj, v němž dá v sázku vlastní život.

Sandra Brown vytvořila strhující příběhu o posedlosti a vraždě, ale i o křehkosti lidských vztahů, zranitelnosti, odvaze a lásce – a také o tom, že život někdy nabídne druhou šanci.

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/167710/drsny-chlap-b0c-167710.jpg 4.1105
Literatura světová, Detektivky, Romány

Vazba knihy:měkká / brožovaná
ISBN:978-80-249-2221-8

Kniha Drsný chlap

moudivlacek

Klasické od Sandry Brown. Opět mě nezklamala, skvělá detektivka s podtextem romantiky, která výborně napětí jen podtrhuje. A vůbec mi nevadilo střídání minulosti a přítomnosti, bylo to prostě vzpomínání hrdinů, zároveň to vždy vysvětlilo situaci či chování hrdinů. Sice jsem měla podezření, že to nebude se záporným hrdinou tak jednoduché, přesto mě to na konci překvapilo. O to víc se mi to líbilo, všechny moje podezření se tím vysvětlila.
Konec vůbec není tak růžový, přesto člověk doufá, že se "třeba" za čas stal.
Doporučuji těm, komu se líbí pátrat po zločinu a skládat dílky pravdy k sobě.

deedulka

Tohle je zase ta stará dobrá Sanda Brown. Napínavá detektivka šmrncnutá romantikou. Četlo se dobře a celkem rychle. Občas mi vadilo to nahodilé chronologické přeskakování a vracení se do minulosti.

pingu1

Pěkná, napínavá detektivka střihnutá romantikou, bez které nemůže žádná kniha Sandry Brown být :-) Řadím ji k těm lepším :-)

narisa
14.12.2018

Tak to byla zase super knížka :-). Dodge byl super, i když byl tak nevrlý a jeho příběh smutný. Jinak mě také velice potěšil Ski, ten mi byl moc sympatický. Konec pro mě tentokrát překvapením nebyl, protože už dříve mi došlo, jak to s vrahem vlastně je, ale i tak se mi kniha moc líbila :-). Prostě Sandra je vážně třída :-)

stavinohova
24.11.2018

A me se kniha libila. Spis nez detektivka to byl pribeh o vztazich, lasce... na konci u prekvapeni “Baf...” jsem teda cetla a ani nedychala... a konec fajn.... mam rada dobre konce ;) za me doporucuji

bekule
25.06.2018

Tak nějak mě to vyšlo že krátce po sobě čtu druhou knihu kde je podobné téma, otec se poprvé setkává s potomkem. V Mlčení s šestiletou dcerou o jejíž existenci neměl tušení, tady s dospělou dcerou po třiceti letech ,kdy ji viděl jen v den jejího narození . Tato mě bavila trošku víc, svižná, napínavý překvapivý konec, i ty prostřihy do minulosti nenudily.

shay
27.02.2018

Možná trošku slabší než Ostrý střih, ale jinak se jí nedá nic vytknout. Kniha je napínavá a konec opět nečekaný.

konicekbily
18.11.2017

Sandru mám rád a proto jí budu číst dál. Ale tentokrát při psaní "stáhla nohu z plynu - nejela na plný výkon". Je to to polovičaté, nemastné, neslané. Tak tedy někdy zase příště!!!