Drobnosti

Drobnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458282/bmid_drobnosti-xAU-458282.jpg 4 40 8

Taky ležíváte v posteli a nemůžete přestat myslet na šaty, které jste se chtěly koupit, ale nekoupily? Také ráno vstáváte s pocitem, že dnešek bude skvělý, že se krásně namalujete, oblečete, začnete jíst zdravě, uděláte hromadu práce… a večer si slíbíte, že zítra tomu už tak opravdu bude? Nebojte se, nejste v tom samy.

katynka78
01.11.2023 4 z 5

Miluju komiks a tento typ komiksu opravdu velice můžu. Často se mi totiž stává, že mi pomohou z blbé nálady, že se u nich zasměju, pobavím a vybavím si sebe sama v podobné situaci. Je to trefné, výstižné a tak přesné.
Kolikrát se k tomu i vracím, protože vím, že se mi v duši rozleje takové příjemné teploučko, ve kterém chci zůstat.
Děkuju autorce, protože je to opravdu moc a moc povedené.

Knihotyna
29.08.2023 2 z 5

Tato kniha na mě vyskočila při mém "brouzdání" po internetových knihkupectvích. Podobný styl komiksů ze všedního života mám ráda a tak jsem se chtěla seznámit i s tímto!
Bohužel, styl humoru mi asi nesedl (nebo už jsem toho četla tolik, že mi to nepřišlo nijak WAU). Asi dva momenty, nad kterými jsem se pousmála.
Autorka má velmi osobitý a krásný styl ilustrací! Pohlazení po duši.
Pokud tedy máte rádi komiksy ze života - partnerství, mateřství - můžete se po něm kouknout a udělat si vlastní názor :).

Kate18
06.03.2023 4 z 5

Jako u každé podobné knihy se člověk v některých kresbách najde, některé jsou vtipné a některé méně.

elsch
05.04.2022 5 z 5

Příjemné, odpočinkové a v mnohém pravdivé, zkrátka jako celá tvorba Terezy K.

Irsaf
08.08.2021 3 z 5

Sarah Andersen v českém vydání...
Jako šlo to, ale na můj vkus málo kocourka... :-D
Tam se asi najde plno lidí...

Akléda_
30.03.2021 3 z 5

Drobnosti jsou takové české stripy Sarah Andersen pro dospělé, což byl přesně ten kámen úrazu. V situacích jsem se nemohla vidět a nepřišlo mi to moc vtipné. Ilustrace jsou ale krásné a myslím si, že pro rodiče to bude ideální knížka na rychlé vypnutí.

lucie3725
02.12.2020 5 z 5

Tuhle knížku stripů Terezy Konupčíkové jsem otevřela, že mrknu... A pak bylo najednou o půl hodiny víc a já jsem si uvědomila, že si ji nadšeně celou prohlížím už potřetí.
To je TAK PŘESNÝ! Tak přesný, tak vtipný, tak na nic si nehrající a tak plný lásky.

wiix
25.11.2020 4 z 5

V tomto sa nájde veľa párov a preto je to také chytľavé a milé a veselé.

Autorovy knížky

2020  74%Drobnosti