Drama na Zlatém návrší

Drama na Zlatém návrší https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125958/bmid_drama-na-zlatem-navrsi-125958.JPG 5 11 3

Dokumentární reportáž o mezinárodním lyžařském závodě v Krkonoších v roce 1913, kdy za zvláštních okolností zahynul nejlepší závodník Bohumil Hanč a jeho přítel Václav Vrbata. Kniha je doplněna archivními fotografiemi a dokumenty.

Moudd
22.03.2024 5 z 5

Tragický příběh Hanče a Vrbaty doprovází v knize spousta dobových fotografií a dokumentů. Dobře popsaná atmosféra závodu a nečekaně mrazivý vývoj počasí.
Jsem moc ráda, že jsem knihu sehnala.

nesetrilka
14.06.2018

Taky bych si ji ráda přečetla. Proto jsem si vytvořila účet a souhlasila se všemi podmínkami, i když nerada - viz souhlas se zpracováním osobních údajů, protože jinak to nejde. No a nakonec jsem zjistila, že nabízená kniha ve skutečnosti k prodeji nemí!!!

e.l.a
11.04.2017 5 z 5

Skvělá knížka! úplně jsem ji hltala. Díky detailnímu popisu závodu, míst i časovým odhadům jsem měla pocit, že jsem tam s nimi. K tomu navíc svědectví a výpovědi lidí, kteří se závodu zúčastnili... Vždycky, když jsem někde v těch místech, co se závod jel, vzpomínám na tento příběh. Příběh hrdinství, snů a přátelství.