Drak Natlučnos

Drak Natlučnos https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229046/bmid_drak-natlucnos-229046.jpg 5 17 6

Tahle pohádka začíná leností a nepořádkem. Nic vám to neříká? Že ji číst nebudete!? Tak to o hodně přijdete. Zbavit se lenosti a uklidit nepořádek v pohádkové říši je totiž pořádné dobrodružství.

simca9342
12.06.2023 5 z 5

Pohádka trochu naruby z edice Čtení pro prvňáčky. Místo prince zachraňuje království (a nejen to) drak. Je schopný udělat vše pro to, aby dostal to, co chce - princeznu za ženu. Klidně si natluče nos. V celém království a zemi jsou všichni od ježibaby po vodnika líbí dělat svou práci pořádně. Nebo ji nedělají vůbec. Drakovi práce začíná sotva se vylíhl ze skořápky.

Venda32
14.06.2022 5 z 5

Krátké, jednoduché a krásné příběhy. Jak bylo zmíněno níže, pobaví se i dospělý. Hezké ilustrace. Pro trénink prvního čtení ideální.

mejdlo
17.04.2020 5 z 5

Výborná knížka. Ráda jí čtu, pobaví se i dospělý. Kniha má velká písmenka, takže, jakmile se malá naučí číst, bude procvičovat i na této.

janyska13
09.04.2020 4 z 5

Krásná pohádka o drakovi. Čte se lehce, ideální jako první čtení pro prvňáčky a druháky. :)

JankaV80
06.10.2017 4 z 5

Pěkná dětská knížka, ale nepatří mezi ty nejlepší, co Lenka R. napsala. Chvilkama mi přišlo, že je slovosled ve větě poskládaný dost parodivně a hůř se mi text četl. Příběh o draku Natlučnosovi je však rozhodně originální.

Baushka
22.05.2017 5 z 5

Moc hezká dětská knížka, kratší kapitoly s jednoduchým a zajímavým dějem. Líbila se mně i malému.