Dračí doupě: Pravidla pro experty: Svět

Dračí Doupě – Pravidla pro experty: Svět ti umožní plně se zúčastnit dění světa. Ať už jako jednomu z vojáků armády nebo vládci celé říše. Záleží jen na tobě, jaké postavení si vydobudeš a jak změníš běh světa. V těchto pravidlech najdeš popis, jakým způsobem můžeš řídit své panství. Jak stavět hrady i jak je dobývat. Jak sestavit a řídit armádu a jak pomocí ní zdrtit armádu protivníka. Nalezneš zde také způsoby, jakými můžeš využít svých nemalých schopností coby řádový člen armády, a to nejen jsi-li válečník. Pro Pána jeskyně jsou zde rady, jak stvořit skutečně dobrý a zajímavý svět, ve kterém bude opravdová radost hrát....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30057/draci-doupe-draci-doupe-pravidla-pr-MOi-30057.jpg 4.128

Dračí doupě (4.)

Literatura česká, Fantasy, Gamebook
Vydáno:, Altar

Boldrick
22.11.2014

Rozhodl jsem se dát max., jelikož je to docela fajn strategická hra. Rozhodně je toto lepší strategie, respektive návod na středověkou strategii, než jsou předchozí díly dobrou RPG hrou.

Dračí doupě - hra gamebooky RPG - hry na hrdiny česká fantasy

Autoři knihy