Dračí doupě: Danghanská kletba

od:


KoupitKoupit eknihu

Byla to malá poklidná vesnice… A jedné noci se tu zrodilo šílenství. Kdo ukřižoval Jeremia od statkáře Peleka? Proč se oběsil syn kováře Fleka? Co se stalo se všemi těmi dobrými lidmi? Kde se v nich bere ta touha po krvi, zlatě a utrpení? Přijíždíte, abyste do Tmy vrhli světlo. Ale bude to víc než těžké… Toto je temné dobrodružství pro ty, kdo dávají přednost úplňku před sluncem; pro ty, kdo místo vraždění skřetů raději přemýšlí o Tmě; pro ty, kdo se nebojí pohlédnout na dno lidské duše. Pro všechny, kdo chtějí zkusit něco nového....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30054/draci-doupe-danghanska-kletba-30054.jpg 4.48
Žánr:
Fantasy
Vydáno:
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
Yarwen
25.07.2015

Vymazlený modul pro Dračí doupě, předkládající před hráče detektivní příběh ohledně zla, které ulpělo na vesnici Danghan. Je na hráčích, aby vypátrali, co se tady děje a zlo přemohli. Modul je náročný i na Pána jeskyně, který musí prostudovat větší množství cizích postav, důkladně se na hru připravit a obestřít tuto jeskyni patřičnou atmosférou. Kniha obsahuje potřebné mapy jak pro hráče, tak pro PJ a popisky charakterů postav včetně jejich obrázků, aby si hráči mohli lépe představit, s kým mají tu čest.
Modul byl vytvořen zkušenými autory a jedná se o nejlepší jeskyni, která se mi zatím dostala do rukou (a jejíž nejsem autorem:).

Boldrick
15.02.2014

DrD nestojí za moc, ale tenhle dodatek je nádhená výjimka. Opavdu super dobodružství.

Azirafal222
06.10.2013

Jedna z prvních jeskyní, která přináší něco víc než jen heroic fantasy na hrdiny. Horor, násilí, atmosféra a detektnivní prvky dělají s Danghanské kletby vyjímečný zážitek nejen pro družinu ale i pro PJ.
K modulu je pak přidána spousta vychytávek, které neotřele napomáhají hrdinům k postupnému zodpovězení otázek, proč se děje ve vesnici to, co se děje.
Pro vypravěče může být příprava na hru náročnější!

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Štítky

Dračí doupě - hra

Autor a jeho další knihy

Jiřina Vorlová

Jiřina Vorlová
česká, 1961

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených9x
v Knihotéce3x
v Chci si koupit1x