Dračí doupě: Danghanská kletba

od:


KoupitKoupit eknihu

Byla to malá poklidná vesnice… A jedné noci se tu zrodilo šílenství. Kdo ukřižoval Jeremia od statkáře Peleka? Proč se oběsil syn kováře Fleka? Co se stalo se všemi těmi dobrými lidmi? Kde se v nich bere ta touha po krvi, zlatě a utrpení? Přijíždíte, abyste do Tmy vrhli světlo. Ale bude to víc než těžké… Toto je temné dobrodružství pro ty, kdo dávají přednost úplňku před sluncem; pro ty, kdo místo vraždění skřetů raději přemýšlí o Tmě; pro ty, kdo se nebojí pohlédnout na dno lidské duše. Pro všechny, kdo chtějí zkusit něco nového....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30054/draci-doupe-danghanska-kletba-30054.jpg 4.59
Žánr:
Fantasy
Vydáno:
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
Ricardus
13. prosince

Vynikající kniha pro DrD 1.6 s propracovaným dobrodružstvím. :)

Yarwen
25.07.2015

Vymazlený modul pro Dračí doupě, předkládající před hráče detektivní příběh ohledně zla, které ulpělo na vesnici Danghan. Je na hráčích, aby vypátrali, co se tady děje a zlo přemohli. Modul je náročný i na Pána jeskyně, který musí prostudovat větší množství cizích postav, důkladně se na hru připravit a obestřít tuto jeskyni patřičnou atmosférou. Kniha obsahuje potřebné mapy jak pro hráče, tak pro PJ a popisky charakterů postav včetně jejich obrázků, aby si hráči mohli lépe představit, s kým mají tu čest.
Modul byl vytvořen zkušenými autory a jedná se o nejlepší jeskyni, která se mi zatím dostala do rukou (a jejíž nejsem autorem:).

Boldrick
15.02.2014

DrD nestojí za moc, ale tenhle dodatek je nádhená výjimka. Opavdu super dobodružství.

Azirafal222
06.10.2013

Jedna z prvních jeskyní, která přináší něco víc než jen heroic fantasy na hrdiny. Horor, násilí, atmosféra a detektnivní prvky dělají s Danghanské kletby vyjímečný zážitek nejen pro družinu ale i pro PJ.
K modulu je pak přidána spousta vychytávek, které neotřele napomáhají hrdinům k postupnému zodpovězení otázek, proč se děje ve vesnici to, co se děje.
Pro vypravěče může být příprava na hru náročnější!