Dračí doupě: Danghanská kletba

Dračí doupě: Danghanská kletba https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30054/draci-doupe-danghanska-kletba-30054.jpg 5 8 3

Byla to malá poklidná vesnice… A jedné noci se tu zrodilo šílenství. Kdo ukřižoval Jeremia od statkáře Peleka? Proč se oběsil syn kováře Fleka? Co se stalo se všemi těmi dobrými lidmi? Kde se v nich bere ta touha po krvi, zlatě a utrpení? Přijíždíte, abyste do Tmy vrhli světlo. Ale bude to víc než těžké… Toto je temné dobrodružství pro ty, kdo dávají přednost úplňku před sluncem; pro ty, kdo místo vraždění skřetů raději přemýšlí o Tmě; pro ty, kdo se nebojí pohlédnout na dno lidské duše. Pro všechny, kdo chtějí zkusit něco nového.... celý text

Fantasy
Vydáno: ,

Ricardus
13.12.2018 5 z 5

Vynikající kniha pro DrD 1.6 s propracovaným dobrodružstvím. :)

Yarwen
25.07.2015 5 z 5

Vymazlený modul pro Dračí doupě, předkládající před hráče detektivní příběh ohledně zla, které ulpělo na vesnici Danghan. Je na hráčích, aby vypátrali, co se tady děje a zlo přemohli. Modul je náročný i na Pána jeskyně, který musí prostudovat větší množství cizích postav, důkladně se na hru připravit a obestřít tuto jeskyni patřičnou atmosférou. Kniha obsahuje potřebné mapy jak pro hráče, tak pro PJ a popisky charakterů postav včetně jejich obrázků, aby si hráči mohli lépe představit, s kým mají tu čest.
Modul byl vytvořen zkušenými autory a jedná se o nejlepší jeskyni, která se mi zatím dostala do rukou (a jejíž nejsem autorem:).

Boldrick
15.02.2014 5 z 5

DrD nestojí za moc, ale tenhle dodatek je nádhená výjimka. Opavdu super dobodružství.