Dráček Kokosáček a jeho dobrodružství

Dráček Kokosáček a jeho dobrodružství https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163137/dracek-kokosacek-a-jeho-dobrodruzstvi-163137.jpg 4 14 5

Byl jednou takový maličký drak, jmenoval se Kokosáček. Je to až k nevíře, kolik krásných dobrodružství prožil, jak potkával zvířátka, mořské obry a dokonce i čaroděje. Kde se objeví Dráček Kokosáček, tam se vždycky něco děje. Poté, co zachrání život dikobrazí holčičce Matyldě, se stanou nejlepšími kamarády.Setkají se s mořským obrem Amadeem, zlým čarodějem Kozí Bradou i čarodějkou Rubinií. Na další dobrodružství s Dráčkem Kokosáčkem se můžete těšit i v dalších pokračováních této knížky.... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Víkend

Der kliene Drache Kokosnuss und seine Abenteuer , 2006

Ethys
13.03.2020 5 z 5

Moc pěkné příběhy, syn je miluje.

Taťka Hraboš
23.02.2018 4 z 5

Z pohledu dítěte bezpochyby výborné čtení - jak pro ty jednoduché, nepříliš dlouhé akční příběhy se sympatickými postavičkami a dobrými konci, tak pro naivně roztomilé autorské ilustrace. Další z knížek, které lze vřele doporučit začínajícím čtenářům.

Veronika2017
11.05.2017 5 z 5

Naše oblíbené příběhy Kokosáčka a Matyldy, četli jsme je několikrát a vždy s napětím.
Druhý díl jsme si neoblíbili, první vede!!!
Doporučuji, určitě se bude líbit.

Medvědářka
04.08.2014 5 z 5

Krásné vyprávění pro nejen pro děti. Bavilo nás obě :-)

MartinaF
19.05.2013 4 z 5

Tenká knížečka s příběhy o dráčku Kokosáčkovi a jeho kamarádce Matyldě, dikobrazí holčičce. Je zde jen několik pohádek, ale jsou dostatečně dlouhé/krátké tak, aby se udržela pozornost dětí.

2007  84%Dráček Kokosáček a jeho dobrodružství
2008  93%Dráček Kokosáček a velký čaroděj