Dostupnost v Česku v období 1991–2001: vztah k dojížďce do zaměstnání a do škol

Dostupnost v Česku v období 1991–2001: vztah k dojížďce do zaměstnání a do škol https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270167/bmid_dostupnost-v-cesku-v-obdobi-1991-20-pvC-270167.jpg 3 1 0

Doprava hraje v našem každodenním životě stále významnější roli. Děje se tak zejména zkracováním vzdáleností, tedy vývojem nových dopravních prostředků a zkvalitňováním dopravní infrastruktury. Lepší dostupnost jakéhokoliv místa na Zemi je základem pro jeho kvalitativní růst, rozvoj a množství kontaktů s okolí. Obsahem monografie je analýza změn dostupnosti v Česku v období 1991–2001 při využití individuální automobilové dopravy. Hodnocen je vztah této změny k počtu kontaktů mezi významnými středisky v Česku. Pozornost je věnována také hlavnímu městu Praze a jeho zázemí. Součástí je rozbor samotného modelování a výpočtu dostupnosti při využití GIS.... celý text

Tomáš Hudeček
česká, 1979
2019  0%Řízení a správa města
2010  60%Dostupnost v Česku v období 1991–2001: vztah k dojížďce do zaměstnání a do škol

Kniha Dostupnost v Česku v období 1991–2001: vztah k dojížďce do zaměstnání a do škol je v