Domácí očista těla - Detoxikace organismu upevňování zdraví - od čištění jater k olejové kúře https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349958/mid_domaci-ocista-tela-iN4-349958.jpg 1 1 0

Tak jako občas musíme zbavit náš byt starých krámů, abychom získali prostor pro nové věci, je třeba místo i pro mladé a zdravé buňky v našem těle. Podaří-li se nám zbavit volných radikálů, ledvinových a žlučníkových kamenů jakož i střevních strusek, bude v nás opět volně proudit energie potřebná k naší regeneraci. Zakuste, jak se lidské tělo dokáže zbavovat jedů. Osvojte si vybrané očistné a detoxikační techniky, které můžete provádět v soukromí domova. Vedle tělesných systémů úst, ledvin, jater, žlučníku, střeva a buněk nám renomovaná léčitelka Brigitte Sandersová představuje s obvyklou přehledností, šíří a srozumitelností i témata inteligentního půstu a kůže a vlasů. Kráčejte krok za krokem k novému blahodárnému stavu, k omládnutí z hloubi nitra, a uvidíte, o kolik lépe se budete po sobní domácí očistě cítit!... celý text

Kuchařky Zdraví Přírodní vědy
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Hausputz für den Körper - Den Körper entgiften die Gesundheit stärken , 2011

očistná kúra detoxikace organismu lidské tělo péče o zdraví nemoci jater zdravá výživa

Autorovy knížky

2017  20%Domácí očista těla - Detoxikace organismu upevňování zdraví - od čištění jater k olejové kúře

Kniha Domácí očista těla - Detoxikace organismu upevňování zdraví - od čištění jater k olejové kúře je v