Doktoři a jejich ženy

Mistrovsky napsané lékařské drama vyvolávající pocit naprosté autentičnosti pod vlivem detailních obrazů ze života lékařů, žijících pod neustálým obrovským tlakem. Hlavní hrdinové, dva nejlepší přátelé již z lékařské fakulty, jsou nadšení a také vlivní lékaři, kteří mají vše. Jejich přátelství je nerozlučné až do chvíle, kdy se seznámí s krásnou ženou, kterou oba milují, ale jenom jeden ji může mít....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/85_/85159/doktori-a-jejich-zen-85159.jpg 4.120
Vydáno, Tiberone

Doctors and Doctors' Wives, 1989

Kniha Doktoři a jejich ženy

JPBelmondo
12.04.2017

Řeklo by se, že je to docela obyčejná kniha se všedním námětem, což tedy je, ale přesto se strašně hezky čte.

gossipavlina
29.07.2016

Mně se nelíbila, a nemám na mysli, že by nebyla čtivá nebo je špatně napsaná. Mně se nelíbil ten příběh. Vzhledem k celoživotnímu zaměstnání pana Roe jsem se nemohla přenést přes myšlenku, že čerpá ze svých životních zkušeností a někdy během své praxe podobného doktora Willieho Stringera určitě potkal. Namyšlenost a arogance Dr. Stringera byla iritující.
Málokdy se stává, že by mi byli všichni hrdinové nesympatičtí. A tady k tomu došlo, ani jednoho z nich bych nechtěla nikdy potkat, všichni do jednoho mi vadili.
Takže bohužel, ač stylem byla kniha čtivá, nikomu dalšímu ji já doporučit nemůžu.

erikson
17.07.2015

Napínavě napsaná kniha, ke které se ráda vracím.

kika 13
19.01.2013

Smutné drama o lásce a lékařském prostředí.

lékaři

Francis Roe
americká, 1932

všech 9 knih autora

Kniha Doktoři a jejich ženy je v